INSTRUKTORZY CENTRALNYCH SZKOLEŃ SPECJALISTYCZNYCH WOPR
poniedziałek, 19 października 2015 19:28

Koleżanki i Koledzy.

W celu uzupełnienia ewidencji WOPR oraz uporządkowania procesu prowadzenia centralnych szkoleń specjalistycznych,Komisja Szkoleniowa tworzy wykaz instruktorów uprawnionych do prowadzenia tych szkoleń.

Prosimy wszystkich instruktorów posiadających uprawnienia do prowadzenia Centralnych Szkoleń Specjalistycznych WOPR o przesłanie wypełnionej karty zgłoszenia w terminie do dnia 31 października 2015r. na adres mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. z tematem korespondencji: „Instruktor CSS WOPR - imię i nazwisko”.

Instruktor wypełnia kartę zgłoszenia opierając się na posiadanych certyfikatach: dyplomy, zaświadczenia, pieczątki, wklejki w legitymacji wraz z nadanymi numerami lub datą odbytego szkolenia oraz jego organizatorem z ramienia Zarządu Głównego WOPR, uzyskanych w trakcie odbytych szkoleń specjalistycznych. Osoby, które uczestniczyły w tworzeniu centralnych programów specjalistycznych WOPR proszone są o wpis „współautor”. Ewentualne niejasności lub stwierdzone nieprawidłowości wyjaśniane będą indywidualnie z instruktorem.

Przewodniczący Komisji Szkoleniowej WOPR

Instruktor Wykładowca WOPR

Tomasz Białkowski

 

FB LINK 4INSTA LINK 2

ZMIEŃ JĘZYK

uk-flag gm-flag fr-flag

 

 

KARTA IDENTYFIKACYJNA

 CZŁONKA WOPR

karta identyfikacyjna czonka wopr 2

 

  

logo orlen

  

niw logo

 

logo Programu PROO

 

cmc logs

 

COLO KK

  

Niedzica log  

variopool 2

 

pływam bez promili logo

   

 

ONZ BT

 

plakat

 

 

logo wypoczynek3