UPRAWNIENI INSTRUKTORZY 2017
poniedziałek, 09 stycznia 2017 16:00

Zarząd Główny dziękuję Instruktorom WOPR i Instruktorom Wykładowcom WOPR za przesłanie sprawozdań za rok 2016. Tym samym zamieszczamy listę uprawnionych instruktorów do prowadzenia szkoleń i egzaminowania na stopnie WOPR (odniesienie do szkoleń tzw. MSW znajduje się w Zasadach szkoleń na stopnie WOPR na str. 10) Przypominamy, że zgodnie z Zasadami na stopnie WOPR mogą szkolić i egzaminować w danym roku kalendarzowym wyłącznie Instruktorzy WOPR z zamieszczonej listy.
Pominięcie takiego szczegóły przez instruktora jak wysłanie sprawozdania (jest to jedyny obowiązek instruktora wobec WOPR) może skutkować nie dopuszczeniem członka WOPR do uzyskania stopni RWP, RWS i RWM, a co za tym idzie międzynarodowych certyfikatów ratowniczych ILS. A to już spora strata dla ratownika pragnącego spróbować sił za granicą.
Przypominamy również, że szkolenia i egzaminy Centralnych Szkoleń Specjalistycznych WOPR akredytowanych przez ILS mogą być realizowane (jeżeli mają się one zakończyć wydaniem takiego certyfikatu) wyłącznie przez instruktorów CSS umieszczonych w wykazie (poinformowanie WOPR o posiadaniu właściwych uprawnień instruktor szkoleń specjalistycznych to też jedyny obowiązek tych instruktorów wobec WOPR). 
Życzymy sukcesów w szkoleniach.

 

 

FB LINK 4INSTA LINK 2

ZMIEŃ JĘZYK

uk-flag gm-flag fr-flag

 

 

KARTA IDENTYFIKACYJNA

 CZŁONKA WOPR

karta identyfikacyjna czonka wopr 2

 

GESTUM BROKER  LOGO  ubezpieczenie  żółte

 

  

REGATTA PARTNEREM logo

 

 

pływam bez promili logo

  

 

 

 

plakat

 

 

logo wypoczynek3