wopr 1000x200 04

W GOTOWOŚCI
czwartek, 26 marca 2020 13:20

 

covid mask 3W obliczy obecnej sytuacji jednostki WOPR ze statusem jednostek współpracujących z systemem PRM posiadają potencjał jaki może być wykorzystany do przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się epidemii. Warto pamiętać, że naszymi członkami są ratownicy, którzy oprócz działań w sferze socjalnej mogą – przy odpowiednich regulacjach prawnych - być wykorzystani do pomocy służbom medycznym lub sanitarnym.
Koledzy Prezesi, działacze ratownicy. Pamiętajcie, że jako organizacje obywatelskie skupiamy osoby posiadające wyższe wartości, które powierzone zadania wykonują po prostu dobrze – co w obecnych czasach jest najważniejsze. Przeznaczane na ten cel środki publiczne muszą być rzetelnie, gospodarnie i celowo wydatkowane – co w mojej opinii jesteście w stanie zapewnić. Bo jak nie Wy to kto?
Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe wystosowało do Prezesa Rady Ministrów list w tej sprawie, który został przekazany do Ministerstwa Zdrowia, a więc na pierwszy front działań. Warto więc dokonać przeglądu możliwości własnych sił i środków w wypadku zwrócenia się do Was o możliwości wykorzystania podmiotu.

 

 

Pismo WOPR do Prezesa Rady Ministrów 

 

 

 

FB LINK 4INSTA LINK 2

ZMIEŃ JĘZYK

uk-flag gm-flag fr-flag

 

 

KARTA IDENTYFIKACYJNA

 CZŁONKA WOPR

karta identyfikacyjna czonka wopr 2

 

ubezpieczenie logo  

logo orlen

 niw logo

 

logo Programu PROO

 

cmc logs

 

COLO KK

  

Niedzica log  

variopool 2

 

pływam bez promili logo

   

 

ONZ BT

 

plakat

 

 

logo wypoczynek3