wopr 1000x200 04

RATOWNIKIEM SIĘ JEST – A NIE BYWA
sobota, 11 kwietnia 2020 16:18

badz ratownikiem pomóż#ZostańWDomu to działanie jakie najlepiej może pomóc w walce z rozprzestrzenianiem się epidemii. Są jednak osoby, które potrzebują naszej pomocy.
Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe apeluje do ratowników, szczególnie, że większość z nas to ratownicy jednostek współpracujących z systemem PRM, o podjęcie działań czy to społecznych czy w ramach pracy zawodowej, mających na celu pomóc osobom potrzebującym. Nie tylko działając w zespołach ratownictwa medycznego, zespołach transportowych czy wytwarzając produkty do walki z epidemią możemy pomagać. Pomoc w domach pomocy społecznej, hospicjach, pomoc osobom starszym to obszary gdzie brakuje rąk do pracy.
Jesteście ratownikami, a szczególnie jesteście WOPR-owcami. Stosujcie zasady bezpieczeństwa, zasady izolacji ale nie siedźcie w domu jeżeli wasza pomoc może się komuś przydać. Stosujcie środki ochrony osobistej, zasady higieny i po prostu pomagajcie jeżeli tylko możecie. Wasz sąsiad może tego potrzebować. Ratownikiem się jest - a nie bywa.

 

 

 

FB LINK 4INSTA LINK 2

ZMIEŃ JĘZYK

uk-flag gm-flag fr-flag

 

 

KARTA IDENTYFIKACYJNA

 CZŁONKA WOPR

karta identyfikacyjna czonka wopr 2

 

ubezpieczenie logo  

logo orlen

 niw logo

 

logo Programu PROO

 

cmc logs

 

COLO KK

  

Niedzica log  

variopool 2

 

pływam bez promili logo

   

 

ONZ BT

 

plakat

 

 

logo wypoczynek3