wopr 1000x200 04

Recertyfikacja KPP dla „spóźnialskich”
wtorek, 09 czerwca 2020 18:55

W dniach 20 i 21 czerwca 2020 roku kończy się egzaminem kurs z zakresu kwalifikowanej pierwszej pomocy rozpoczęty na początku grudnia 2019 roku, a więc realizowany zgodnie z zapisami § 2 Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 3 grudnia 2019 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie kursu w zakresie kwalifikowanej pierwszej pomocy na tzw. „starych” zasadach. W związku z tym do egzaminu realizowanego wg tych przepisów mogą przystąpić osoby posiadające zaświadczenie, które utraciło już swoją ważność bez konieczności odbywania całego szkolenia kpp. Jest to więc możliwość do uzupełnienia uprawnień KPP dla osób, które z przyczyn od nich niezależnych w pierwszych miesiącach 2020 roku (a także wcześniejszych) nie mogły przystąpić do egzaminu recertyfikacyjnego. Warunki przystąpienia do egzaminu można uzyskać:

 

 

20.06.2020 w Warszawie: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 


21.06.2020 w Sochaczewie:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

FB LINK 4INSTA LINK 2

ZMIEŃ JĘZYK

uk-flag gm-flag fr-flag

 

 

KARTA IDENTYFIKACYJNA

 CZŁONKA WOPR

karta identyfikacyjna czonka wopr 2

 

ubezpieczenie logo  

logo orlen

 niw logo

 

logo Programu PROO

 

cmc logs

 

COLO KK

  

Niedzica log  

variopool 2

 

pływam bez promili logo

   

 

ONZ BT

 

plakat

 

 

logo wypoczynek3