Recertyfikacja KPP dla „spóźnialskich”
wtorek, 09 czerwca 2020 18:55

W dniach 20 i 21 czerwca 2020 roku kończy się egzaminem kurs z zakresu kwalifikowanej pierwszej pomocy rozpoczęty na początku grudnia 2019 roku, a więc realizowany zgodnie z zapisami § 2 Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 3 grudnia 2019 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie kursu w zakresie kwalifikowanej pierwszej pomocy na tzw. „starych” zasadach. W związku z tym do egzaminu realizowanego wg tych przepisów mogą przystąpić osoby posiadające zaświadczenie, które utraciło już swoją ważność bez konieczności odbywania całego szkolenia kpp. Jest to więc możliwość do uzupełnienia uprawnień KPP dla osób, które z przyczyn od nich niezależnych w pierwszych miesiącach 2020 roku (a także wcześniejszych) nie mogły przystąpić do egzaminu recertyfikacyjnego. Warunki przystąpienia do egzaminu można uzyskać:

 

 

20.06.2020 w Warszawie: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 


21.06.2020 w Sochaczewie:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

FB LINK 4INSTA LINK 2

ZMIEŃ JĘZYK

uk-flag gm-flag fr-flag

 

 

KARTA IDENTYFIKACYJNA

 CZŁONKA WOPR

karta identyfikacyjna czonka wopr 2

 

GESTUM BROKER  LOGO  ubezpieczenie  żółte

 

niw logo  

logo Programu PROO

 

REGATTA PARTNEREM logo

 

 

pływam bez promili logo

  

 

 

 

plakat

 

 

logo wypoczynek3