CSS WOPR – JESIEŃ 2020
środa, 19 sierpnia 2020 08:00

Po okresie zastoju powoli wracają Centralne Szkolenia Specjalistyczne WOPR. Mamy nadzieję, że epidemia nie spowoduje kolejnej fali zamrożenia gospodarczego i niniejszym informujemy, że począwszy od września planowane są:

tama 2020 log

 

Kursy Starszych Ratowników Wodnych i Instruktorów WOPR – TAMA 2020 w terminie 5 – 13 września 2020 roku w Centralnym Ośrodku Szkolenia WOPR w Tamie koło Rajgrodu. (absolwenci IWOPR mogą uzyskać Certyfikat ILS Instructor)

 

 

Szkolenie z zakresu ratownictwa na wodach szybkopłynących i powodziowych

wietrznice logWietrznice „A” 25 – 27 września 2020 roku - organizator nie przyjmuje już zgłoszeń na szkolenie ze względu na brak miejsc.

- Wietrznice "A" i „B” 18 – 20 września 2020 roku

na terenie obiektu „Wietrznice” w Zabrzeżu nad Dunajcem

 

 

 

jet ski logSzkolenie ILS Jet Ski Operator w terminie w 2 – 4 października 2020 roku (ew. dodatkowe 9-11 października) w Dźwirzynie k. Kołobrzegu. Możliwość szkolenia na własnym sprzęcie.

 

 

Szczegółowe informacje oraz wzory kart kwalifikacyjnych na poszczególne szkolenia zostaną zamieszczone w najbliższym tygodniu.

Przypominamy również o szkoleniach na stopnie Ratownika Wodnego Pływalni, Śródlądowego i Morskiego realizowanych przez jednostki wojewódzkie WOPR oraz o stażach jakie przed przystąpieniem do tych szkoleń należy odbyć. Komisja Ratownictwa Podwodnego WOPR zaprasza na szkolenia akredytowane przez ILS i CMAS

Wszystkim chętnym życzymy zadowolenia ze szkoleń i powodzenia na egzaminach.

 

 

 

 

FB LINK 4INSTA LINK 2

ZMIEŃ JĘZYK

uk-flag gm-flag fr-flag

 

 

KARTA IDENTYFIKACYJNA

 CZŁONKA WOPR

karta identyfikacyjna czonka wopr 2

 

 niw logo  

logo Programu PROO

 

na słupek niedzica 

pływam bez promili logo

   

 

ONZ BT

 

plakat

 

 

logo wypoczynek3