LIII SEJMIK POLSKIEGO ZWIĄZKU ŻEGLARSKIEGO
wtorek, 21 września 2021 06:06

PZZ LOGOW dniu 19 września 2021 roku w siedzibie Polskiego Komitetu Olimpijskiego, w Centrum Olimpijskim w Warszawie odbył się pięćdziesiąty trzeci sprawozdawczo - wyborczy Sejmik Polskiego Związku Żeglarskiego. Na zaproszenie władz związku, Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe podczas obrad reprezentował Prezes Zarządu Głównego.
Polski Związek Żeglarski, obok Polskiego Związku Motorowodnego i Narciarstwa Wodnego i ostatnio Polskiego Związku Kajakowego, jest jedną z ważniejszych organizacji w zakresie promocji i edukacji bezpiecznego przebywania na obszarach wodnych. Standardy bezpieczeństwa w żeglarstwie sportowym, rekreacyjnym oraz podczas szkolenia realizowanego przez instruktorów i nauczycieli żeglarstwa PZŻ powinny być stosowane przez większość podmiotów prowadzących szkolenia i egzaminy na patenty.
Stosowanie standardów bezpieczeństwa podczas żeglowania, a szczególnie żeglowania rekreacyjnego, turystycznego były tematem rozmowy Prezesa WOPR z ponownie wybranym na tę funkcję Prezesem PZŻ Tomaszem Chamerą.

 

FB LINK 4INSTA LINK 2

ZMIEŃ JĘZYK

uk-flag gm-flag fr-flag

 

 

KARTA IDENTYFIKACYJNA

 CZŁONKA WOPR

karta identyfikacyjna czonka wopr 2

 

  

logo orlen

  

niw logo

 

logo Programu PROO

 

cmc logs

 

COLO KK

  

Niedzica log 

pływam bez promili logo

   

 

ONZ BT

 

plakat

 

 

logo wypoczynek3