UPRAWNIENI INSTRUKTORZY 2022
wtorek, 08 lutego 2022 08:39

iwiwwKomisja Szkoleniowa i Zarząd Główny WOPR dziękują Instruktorom WOPR i Instruktorom Wykładowcom WOPR za przesłanie sprawozdań za rok 2021 i zamieszczają wykaz uprawnionych instruktorów do prowadzenia szkoleń i egzaminowania na stopnie WOPR (odniesienie do szkoleń tzw. MSW znajduje się w Zasadach szkoleń na stopnie WOPR na str. 10) w roku 2022.
Zgodnie z przywołanymi powyżej Zasadami na stopnie WOPR mogą szkolić i egzaminować w danym roku kalendarzowym wyłącznie Instruktorzy WOPR z zamieszczonej listy.
Pominięcie takiego szczegółu przez instruktora jak wysłanie sprawozdania, który jest jedynym obowiązkiem instruktora wobec WOPR, skutkować będzie niedopuszczeniem członka WOPR do uzyskania stopni RWP, RWS i RWM, a co za tym idzie międzynarodowych certyfikatów ratowniczych ILS.
Przypominamy również, że szkolenia i egzaminy Centralnych Szkoleń Specjalistycznych WOPR akredytowanych przez ILS mogą być realizowane (jeżeli mają się one zakończyć wydaniem takiego certyfikatu) wyłącznie przez instruktorów CSS umieszczonych w wykazie (poinformowanie WOPR o posiadaniu właściwych uprawnień instruktora szkoleń specjalistycznych to też jedyny obowiązek tych instruktorów wobec WOPR).  


Życzymy sukcesów w szkoleniach.

 

 

 

FB LINK 4INSTA LINK 2

ZMIEŃ JĘZYK

uk-flag gm-flag fr-flag

 

 

KARTA IDENTYFIKACYJNA

 CZŁONKA WOPR

karta identyfikacyjna czonka wopr 2

 

  

logo orlen

  

niw logo

 

logo Programu PROO

 

cmc logs

 

COLO KK

  

Niedzica log  

variopool 2

 

pływam bez promili logo

   

 

ONZ BT

 

plakat

 

 

logo wypoczynek3