POMAGAJMY
wtorek, 01 marca 2022 12:22

logo wopr ukrainaW związku z sytuacją za naszą wschodnią granicą, jednostki WOPR zarówno z rejonów przygranicznych na Lubelszczyźnie i Podkarpaciu, jak i te z głębi kraju silnie zaangażowały się w działania humanitarne. Zbieranie i przewóz darów, transport osób czy też pomoc bezpośrednia na granicy lub w zakwaterowaniu po przyjeździe to nasz wkład w pomoc Ukrainie.
Nie zawsze to jednostka WOPR organizuje pomoc, nie zawsze jednostka podejmuje działania, szczególnie w takich rejonach gdzie już są fachowe i sprawnie działające organizacje i systemy. Nie dublujmy działań, współpracujmy. Zjednoczmy siły.
Nie możemy pomóc „tam” ale możemy pomóc „tu i teraz” w przeczekaniu, w opiece, ale również w zapewnieniu, szczególnie najmłodszym uchodźcom, normalności.
Postarajmy się aby ten ciężki ale - mamy nadzieję - krótki czas, nie był dla nich w przyszłości złym wspomnieniem. Pomoc w organizowanych zajęciach, udział dzieci i młodzieży w życiu jednostek WOPR to również odciążenie dla ich mam i opiekunów.
Pomagajmy    

 

 

FB LINK 4INSTA LINK 2

ZMIEŃ JĘZYK

uk-flag gm-flag fr-flag

 

 

KARTA IDENTYFIKACYJNA

 CZŁONKA WOPR

karta identyfikacyjna czonka wopr 2

 

  

logo orlen

  

niw logo

 

logo Programu PROO

 

cmc logs

 

COLO KK

  

Niedzica log  

variopool 2

 

pływam bez promili logo

   

 

ONZ BT

 

plakat

 

 

logo wypoczynek3