wopr 1000x200 04

ODSZEDŁ NA WIECZNĄ WACHTĘ
piątek, 18 marca 2022 18:26

S. WolkiewiczZ ogromnym żalem zawiadamiamy, że w dniu 16 marca 2022 roku w wieku 84 lat odszedł na wieczną wachtę Członek Honorowy WOPR Stanisław Wolkiewicz były członek Zarządu Głównego WOPR i Sądu Honorowego WOPR.
Instruktor WOPR 393, wieloletni Prezes WOPR Kędzierzyn-Koźle, współzałożyciel oddziału, działacz i szkoleniowiec, w latach 1997-2008 Wiceprezes WOPR Województwa Opolskiego. Ratownik z powołania, wychowawca i nauczyciel wielu pokoleń ratowników i instruktorów WOPR. Wielki pasjonat sportu w ratownictwie wodnym i opiekun licznych zawodników, którzy wielokrotnie zdobywali tytuły mistrzów Polski, a nawet wicemistrza świata. Odznaczony za swoją działalność na rzecz ratownictwa wodnego Złotym Krzyżem Zasługi i Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski oraz medalem za zasługi dla Województwa Opolskiego.
Cześć jego pamięci.
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w poniedziałek 21 marca 2022 roku o godzinie 11.00 mszą św. w Kościele Parafialnym pw. Św. Mikołaja w Kędzierzynie-Koźlu ul. Judyma 1. Ceremonia pogrzebowa o godzinie 12.00 na cmentarzu "Kuźniczka" w Kędzierzynie-Koźlu.

 

FB LINK 4INSTA LINK 2

ZMIEŃ JĘZYK

uk-flag gm-flag fr-flag

 

 

KARTA IDENTYFIKACYJNA

 CZŁONKA WOPR

karta identyfikacyjna czonka wopr 2

 

ubezpieczenie logo  

logo orlen

 niw logo

 

logo Programu PROO

 

cmc logs

 

COLO KK

  

Niedzica log  

variopool 2

 

pływam bez promili logo

   

 

ONZ BT

 

plakat

 

 

logo wypoczynek3