PROŚBA O WSPARCIE
poniedziałek, 11 kwietnia 2022 15:43

logo wopr ukrainaDo naszych jednostek działających w Ukrainie zwróciła się inżynieryjna jednostka wojskowa, która podejmuje nie tylko działania zabezpieczające ale również ratownicze i poszukiwawcze. Ich sprzęt uległ zniszczeniu wskutek agresji rosyjskiej. Starają się go pozyskać z różnych źródeł. Na pojazd terenowy realizowana już jest zbiórka funduszy, natomiast braki w sprzęcie ratowniczym i nurkowym uniemożliwiają im podejmowanie działań.
Jeżeli która z naszych jednostek lub zaprzyjaźnionych organizacji płetwonurkowych miałaby możliwość przekazania indywidualnego sprzętu ratowniczego lub sprzętu do nurkowania - prosimy kontaktować się z naszym koordynatorem Piotrem Synowcem. Pozyskany sprzęt może przywrócić sprawność i mobilność jednostki, która pomimo działań wojennych podejmuje się zadań z zakresu ratownictwa wodnego, zabezpieczenia ewakuacji ludności i poszukiwawczych.

 

LIST Z PROŚBĄ O WSPARCIE

 

 

FB LINK 4INSTA LINK 2

ZMIEŃ JĘZYK

uk-flag gm-flag fr-flag

 

 

KARTA IDENTYFIKACYJNA

 CZŁONKA WOPR

karta identyfikacyjna czonka wopr 2

 

  

logo orlen

  

niw logo

 

logo Programu PROO

 

cmc logs

 

COLO KK

  

Niedzica log 

pływam bez promili logo

   

 

ONZ BT

 

plakat

 

 

logo wypoczynek3