GRATKA W TAMIE W TYM ROKU: IWOPR NR 1234
czwartek, 19 maja 2022 14:54

tama 2022 logTegoroczne kursy w Tamie na stopnie SRW, IWOPR odbędą się w terminie 3-11 września 2022 roku. W ostatnim roku z uwagi na warunki atmosferyczne nie odbyło się Centralne Szkolenie Specjalistyczne WOPR z zakresu ratownictwa na obszarach pokrytych lodem. Z tego powodu Komisja szkoleniowa dopuszcza aby zostało ono uzupełnione w latach kolejnych przez uczestników tegorocznych szkoleń.
Kolejnym warunkiem uczestnictwa w kursie SRW jest zaliczenie CSS WOPR z zakresu ratownictwa na wodach szybkopłynących i powodziowych. W tym roku jest ono realizowane w dniach 31.05 - 2.06.2022 roku na torze kajakowym Wietrznice (zgłoszenia tutaj). Z uwagi na koszt wynajmu toru szkolenie realizowane jest w dniach wtorek - czwartek co dla niektórych może być problemem.
Komisja szkoleniowa rozpatrzy indywidualne wnioski kandydatów na kursy SRW i IWOPR o przesunięcie zaliczenia szkolenia WSPiP na okres jesienny. Wniosek należy złożyć niezwłocznie wraz z uzasadnieniem niemożliwości uczestnictwa w najbliższym szkoleniu.
W tym roku uczestnicy szkolenia zostaną zapoznani ze zmienionym Statutem WOPR oraz w ramach kursu zostaną zapoznani z systemem sportowego ratownictwa wodnego oraz ukończą teoretyczną część szkolenia CSS WOPR Sędzia zawodów WOPR.
Szczegóły i dokumentacja tutaj.

 

FB LINK 4INSTA LINK 2

ZMIEŃ JĘZYK

uk-flag gm-flag fr-flag

 

 

KARTA IDENTYFIKACYJNA

 CZŁONKA WOPR

karta identyfikacyjna czonka wopr 2

 

  

logo orlen

  

niw logo

 

logo Programu PROO

 

cmc logs

 

COLO KK

  

Niedzica log  

variopool 2

 

pływam bez promili logo

   

 

ONZ BT

 

plakat

 

 

logo wypoczynek3