NOWI SĘDZIOWIE ILS
wtorek, 31 maja 2022 17:38

international referee pinW dniach 25 - 26 maja 2022 roku w Warszawie odbyło się szkolenie sędziów zawodów sportowego ratownictwa wodnego na poziomie międzynarodowym „International Referee B - Pool” oraz krajowym „National Referee C - SERC”. Oba szkolenia prowadził członek Komisji sportu ILSE Ian Hutchings z Wielkiej Brytanii. Szkolenia i egzamin realizowany był wyłącznie w języku angielskim. Wszyscy uczestnicy wykazali się gruntownym przygotowaniem i znajomością międzynarodowych przepisów sportowych (ILS Rule Book), a korzystając ze swojego i trenera doświadczenia rozwiązywali szereg kwestii spornych. A więc gratulacje dla absolwentów. Mamy więc w WOPR 13 sędziów międzynarodowych mogących sędziować zawody basenowe (w tym jednego z kwalifikacjami „A”, który będzie sędzią na tegorocznych „The World Games”), 4 oceanicznych i 2 SERC.
To już drugie szkolenie realizowane w Polsce na poziomie międzynarodowym. Kolejne planowane jest dla naszych, krajowych oraz z innych federacji sędziów oceanicznych (morskich) w Mielenku w dniach 21-22 lipca 2022 tuż przed Otwartymi Mistrzostwami Polski „International Polish Rescue Cup 2022 - GARMIN RESCUE HEROES”.
Na kolejne szkolenie międzynarodowe na kwalifikacje sędziów ILS klasy „B” zapraszamy 18 marca 2023 roku (sobota) w Warszawie - rezerwujcie terminy.

referee zdjęcie

 

 

 

FB LINK 4INSTA LINK 2

ZMIEŃ JĘZYK

uk-flag gm-flag fr-flag

 

 

KARTA IDENTYFIKACYJNA

 CZŁONKA WOPR

karta identyfikacyjna czonka wopr 2

 

  

logo orlen

  

niw logo

 

logo Programu PROO

 

cmc logs

 

COLO KK

  

Niedzica log  

variopool 2

 

pływam bez promili logo

   

 

ONZ BT

 

plakat

 

 

logo wypoczynek3