MISTRZOSTWA POLSKI W RATOWNICTWIE MORSKIM 2023
czwartek, 27 lipca 2023 09:20

mpwrm garW dniach 22-23 lipca na pięknej plaży Gdańsk Jelitkowo zostały rozegrane Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Ratownictwie Morskim. Zawody rozgrywane były pod patronatem Prezesa WOPR i Dyrektora SAR oraz z rekomendacją International Life Saving Federation od Europe, jedyne jakie europejska federacja ILS zaakceptowała w zakresie tytułów Mistrzów Polski w Ratownictwie Wodnym w konkurencjach oceanicznych. W czasie otwarcia imprezy Prezes WOPR wręczył akty powołania do Reprezentacji Narodowej Polski w Ratownictwie Wodnym naszym juniorom. Rywalizacja była ostatnią tej rangi imprezą dla naszych zawodników przez Mistrzostwami Europy Juniorów 2023. Cała impreza dedykowana została pamięci naszego kolegi, który odszedł na wieczną wachtę Przemkowi Regulskiemu, Ratownikowi WOPR z Władysławowa.
W konkurencjach oceanicznych wystartowało ponad stu zawodników. W klasyfikacji generalnej Mistrzami Polski zostali Maciej Matyjasek z MUKS WOPR Kędzierzyn-Koźle i Sylwia Matyniak z WOPR Ruda Śląska, natomiast w klasyfikacji drużynowej tytuły najlepszych zdobyły ratowniczki z Garmin WOPR Wielkopolska i ratownicy z CKS Szczecin.
Brawa dla organizatora (Garmin Swimming & Rescue, Sopockie WOPR) oraz współpracowników i sponsorów (Garmin, Plus, Aqua Speed, fly2rescue, Team4Life, Błekitna.com, CKS Szczecin, Relaks Place & Restaurant). Kompletne wyniki w załącznikach.

 

Wyniki - indywidualne kobiet

Wyniki - drużynowe kobiet

Wyniki - indywidulane mężczyzn

Wyniki - drużynowe mężczyzn

 

 

 

FB LINK 4INSTA LINK 2

ZMIEŃ JĘZYK

uk-flag gm-flag fr-flag

 

 

KARTA IDENTYFIKACYJNA

 CZŁONKA WOPR

karta identyfikacyjna czonka wopr 2

 

  

logo orlen

  

niw logo

 

logo Programu PROO

 

cmc logs

 

COLO KK

  

Niedzica log  

variopool 2

 

pływam bez promili logo

   

 

ONZ BT

 

plakat

 

 

logo wypoczynek3