WOPR K9 – PIERWSI INSTRUKTORZY
poniedziałek, 31 lipca 2023 09:30

blabla logsBardzo dynamicznie działa Komisja WOPR K9 czyli struktury zajmującej się wypracowaniem standardów i szkoleniem psów ratowniczych. Po uzyskaniu akredytacji naszych szkoleń w Rescue Commission ILS dla naszych programów i stopni WOPR K9, przyszedł czas na weryfikację kadry szkolącej. Członkom WOPR, przewodnikom psów ratowniczych, którzy spełniają normy i warunki formalne uzyskania specjalizacji zarówno Pies Ratowniczy K9 (ILS Rescue Team K9) i Instruktor K9 (ILS Instructor K9), a także otrzymali pozytywną opinię Komisji K9, Prezydium Zarządu Głównego WOPR nadało pierwsze w Polsce stopnie Instruktorskie w ramach nowych, zatwierdzonych przez ILS programów szkoleniowych.
Dorota Sykuła, Katarzyna Dombek i Radosław Ptasiński są od tej chwili osobami jakie muszą wznowić, w niektórych obszarach wprowadzić system szkolenia i egzaminowania psów ratowniczych od stopnia Junior, aż do Psa Ratowniczego K9.
WOPR zaprasza wszystkich do kontaktu z komisją ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ), zapoznania się z zasadami funkcjonowania psów w WOPR, programami szkoleń oraz rozważenia otwarcia działań Waszej jednostki na ten obszar działania. Zwierzaki są wdzięcznym tematem do pracy, a efekty - już na samym początku - w profilaktyce wręcz nie do przecenienia.
Gratulujemy Instruktorom i życzymy powodzenia w działaniu.

 

 

FB LINK 4INSTA LINK 2

ZMIEŃ JĘZYK

uk-flag gm-flag fr-flag

 

 

KARTA IDENTYFIKACYJNA

 CZŁONKA WOPR

karta identyfikacyjna czonka wopr 2

 

  

logo orlen

  

niw logo

 

logo Programu PROO

 

cmc logs

 

COLO KK

  

Niedzica log  

variopool 2

 

pływam bez promili logo

   

 

ONZ BT

 

plakat

 

 

logo wypoczynek3