KOMUNIKATY
GRADKA W TAMIE W TYM ROKU: IWOPR NR 1234
czwartek, 19 maja 2022 14:54

tama 2022 logTegoroczne kursy w Tamie na stopnie SRW, IWOPR odbędą się w terminie 3-11 września 2022 roku. W ostatnim roku z uwagi na warunki atmosferyczne nie odbyło się Centralne Szkolenie Specjalistyczne WOPR z zakresu ratownictwa na obszarach pokrytych lodem. Z tego powodu Komisja szkoleniowa dopuszcza aby zostało ono uzupełnione w latach kolejnych przez uczestników tegorocznych szkoleń.
Kolejnym warunkiem uczestnictwa w kursie SRW jest zaliczenie CSS WOPR z zakresu ratownictwa na wodach szybkopłynących i powodziowych. W tym roku jest ono realizowane w dniach 31.05 - 2.06.2022 roku na torze kajakowym Wietrznice (zgłoszenia tutaj). Z uwagi na koszt wynajmu toru szkolenie realizowane jest w dniach wtorek - czwartek co dla niektórych może być problemem.
Komisja szkoleniowa rozpatrzy indywidualne wnioski kandydatów na kursy SRW i IWOPR o przesunięcie zaliczenia szkolenia WSPiP na okres jesienny. Wniosek należy złożyć niezwłocznie wraz z uzasadnieniem niemożliwości uczestnictwa w najbliższym szkoleniu.
W tym roku uczestnicy szkolenia zostaną zapoznani ze zmienionym Statutem WOPR oraz w ramach kursu zostaną zapoznani z systemem sportowego ratownictwa wodnego oraz ukończą teoretyczną część szkolenia CSS WOPR Sędzia zawodów WOPR.
Szczegóły i dokumentacja tutaj.

 
I ZNÓW JET-Y W DŹWIRZYNIE
czwartek, 19 maja 2022 12:59

JET SKI OPERATOR LOG

Po raz drugi w Dźwirzynie odbędzie się Centralne Szkolenie Specjalistyczne WOPR z zakresu ratownictwa z wykorzystaniem skutera ratowniczego poziomy „A” i „B”. Tym razem bez szkolenia instruktorskiego. Organizatorem jest ponownie WOPR Województwa Zachodniopomorskiego. ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ). Absolwenci po ukończeniu szkolenia i uzyskaniu kwalifikacji „Operator” mogą wystąpić do WOPR o certyfikat ILS Jet-Ski Operator.

 

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 174

FB LINK 4INSTA LINK 2

ZMIEŃ JĘZYK

uk-flag gm-flag fr-flag

 

 

KARTA IDENTYFIKACYJNA

 CZŁONKA WOPR

karta identyfikacyjna czonka wopr 2

 

  

logo orlen

  

niw logo

 

logo Programu PROO

 

na słupek niedzica 

pływam bez promili logo

   

 

ONZ BT

 

plakat

 

 

logo wypoczynek3