KOMUNIKATY
DROGIE PANIE
wtorek, 27 lutego 2024 08:27

kobiety log 27 02 2024Już po raz trzeci Komisja Zapobiegania Utonięciom ILS będzie gospodarzem internetowego seminarium organizowanego w ramach Międzynarodowego Dnia Kobiet, aby pokazać wkład naszych pań w działania zmierzające do zmniejszenia liczby utonięć. Podczas Światowej Konferencji Zapobiegania Utonięciom jaka w tym roku odbyła się w Perth (Australia) ustalono, że tegoroczne seminarium skupi się na nowych liderach ruchu prewencji ze wszystkich kontynentów, a jego panelistkami będą między innymi:
Chezik Tsunoda, filmowiec i założycielka fundacji No More Under z USA, Kirsty Doig, (fundacja Darcey Sunshine) z Południowej Afryki, Nahid Akther z Centrum Badań i Zapobiegania Urazom z Bangladeszu, Mariko Roots z Uniwersytetu Loyola Marymount w USA oraz dr Muthia Cenderadewi wykładowca z Uniwersytetów Mataram w Indonezji i James’a Cook’a w Australii.
Termin: środa 6 marca 2024 roku godz. 8:00 (7:00 GTM)
Link rejestracyjny: https://zoom.us/webinar/register/WN_KJsUSRRpQs2-CRm_b7c0OA
Zapraszamy … nie tylko Panie.

 

 
PODSUMOWANIE SEZONU W SKIERNIEWICACH
środa, 21 lutego 2024 15:02

skier log 21 02 2024Jak co roku WOPR Oddział w Skierniewicach w obiektach Ośrodka Sportu i Rekreacji uroczyście podsumował sezon ratowniczy 2023. Na nadzorowanym obszarze wodnym nie doszło do żadnego utonięcia, a przepracowanych zostało przez ratowników 1400 godzin. W prowadzonych w zajęciach edukacyjnych wzięło udział 1200 osób (w tym 16 grup przedszkolnych), a na szczególną uwagę zasługują osiągnięcia sportowe, na które właśnie WOPR Skierniewice w obszarze kategorii młodzieżowych stawia od ponad 10 lat. Skierniewice są wylęgarnią młodych talentów szczególnie w kategorii młodzik młodszy, o czym świadczy „wysyp” medali i Rekordów Polski.

Podczas spotkania uroczyście przyjęto w szeregi WOPR 42 nowych członków oraz wręczono legitymacje ze zdobytymi przez 15 ratowników stopniami Młodszego Ratownika WOPR i Ratownika WOPR. Uroczyście zostało wręczonych 21 powołań do kadry wojewódzkiej WOPR na kwietniowe Mistrzostwa Polski jakie rozegrane zostaną w Opolu.

Na wniosek Prezesa WOPR Województwa Łódzkiego Prezes WOPR odznaczył Złotym Medalem „Za Zasługi dla WOPR” Prezydenta Miasta Skierniewice Pana Krzysztofa Jażdżyka.

O zainteresowaniu działaniami WOPR Skierniewice świadczyła obecność zaproszonych goście: Pani Beaty Ozga-Flejsze - radnej łódzkiego Sejmiku, Pana Marcina Szymorka - Naczelnika Wydziału Urzędu Marszałkowskiego , Pani Kingi Klimczak - Kierownik WCZK Łodziekiego Urzędu Wojewódzkiego, Pana Jarosława Chęcielewskiego - Zastępcy Prezydenta Miasta Skierniewice, Pana Dariusza Chęcielewskiego - Wiceprzewodniczący Rady Miasta Skierniewice, przedstawicieli służb współpracujących Pana Mariusza Wielgosza - Komendanta Miejskiego PSP, podinsp. Marka Zielińskiego - z Komendy Miejskiej Policji oraz Pana Arkadiusza Częstochowskiego - Wiceprezesa Pływalni Miejskiej „NAWA”.

 

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 239

FB LINK 4INSTA LINK 2

ZMIEŃ JĘZYK

uk-flag gm-flag fr-flag

 

 

KARTA IDENTYFIKACYJNA

 CZŁONKA WOPR

karta identyfikacyjna czonka wopr 2

 

  

logo orlen

  

niw logo

 

logo Programu PROO

 

cmc logs

 

COLO KK

  

Niedzica log  

variopool 2

 

pływam bez promili logo

   

 

ONZ BT

 

plakat

 

 

logo wypoczynek3