wopr 1000x200 04

KOMUNIKATY
WALNE ZGROMADZENIE ILSE
poniedziałek, 01 lipca 2024 08:45

ilse walne zgromadzenie niemcy

Znów minęły cztery lata i International Life Saving Federation of Europe poddaje się osądowi wszystkich członków. Ustępujący zarząd przekazuje wykonane zadania i rozpoczęte inwestycje, a nowy – wybrany przez Delegatów ze wszystkich organizacji europejskich - przejmuje je do dalszej realizacji.
Na tegorocznym Walnym Zgromadzeniu (ILSE General Assembly) jakie obyło się w Bad Nenndorf (Niemcy) w dniach 27-29 czerwca 2024 roku, wybrany został nowy Prezydent ILSE Dirk Bissinger (DLRG). W skład zarządu (ILSE Board of Directors) wszedł prezes WOPR Paweł Błasiak, a do wszystkich statutowych organów nasi przedstawiciele: Justyna Merz (WOPR Województwa Opolskiego) do Komisji Profilaktyki Utonięć, Ada Błasiak (WOPR Województwa Mazowieckiego) do Komisji Sportu, Marek Woźnicka (Śląskie WOPR) do Komisji Zarządzania i Administracji, a Przemysław Janusz (WOPR Województwa Zachodniopomorskiego) do Komisji Ratownictwa.
Ponadto w dalszym ciągu powołano dwie grupy robocze działające bezpośrednio pod BoD; ds. Finansów ILSE, do które został powołany Apoloniusz Kurylczyk (WOPR Województwa Zachodniopomorskiego) oraz Katastrof i Obrony Cywilnej, której członkiem został Dominik Chmiel (WOPR Województwa Kujawsko – Pomorskiego).
Gośćmi honorowymi ILSE GA byli Prezydent ILS Graham Ford i Sekretarz ILS Harald Vervaecke. A za dwa miesiące Walne Zgromadzenie ILS w Australii.

 

 

 
ODSZEDŁ NA WIECZNĄ WACHTĘ
piątek, 21 czerwca 2024 14:24

Grzegorz Ślaziński zmarłZ przykrością zawiadamiamy, że w dniu 21 czerwca, w wieku 55 lat zmarł Kolega Grzegorz Ślaziński, członek Zarządu Głównego WOPR, Wiceprezes WOPR Województwa Warmińsko – Mazurskiego, Instruktor Wykładowca WOPR Nr 731. Odznaczony Złotą honorową odznaką WOPR „Za Zasługi” z Wieńcem Laurowym oraz odznaką „Zasłużony Instruktor WOPR”. Grzegorz był również zapalonym motorowodniakiem i żeglarzem i w obu tych działaniach posiadał kwalifikacje instruktorskie. Był też zapalonym wędkarzem i każdą wolną chwilę – nawet w Tamie – spędzał na pomoście „mocząc kija”. A więc pewnie będzie czekał na nas gdzieś tam, pełniąc wieczną wachtę … z siatką pełną ryb.
Cześć jego pamięci.

 

Ostatnie pożegnanie nastąpi 24.06.2024 o godz. 16:30 w kaplicy “Chaber” w Morągu. Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dnia 26 czerwca 2024 wystawieniem urny o godz. 10:30 w kościele św. Józefa w Morągu, gdzie następnie o godz. 11:00 odprawiona zostanie msza żałobna. Pochowanie nastąpi na cmentarzu Dury-Morąg.

 

 

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 248

FB LINK 4INSTA LINK 2

ZMIEŃ JĘZYK

uk-flag gm-flag fr-flag

 

 

KARTA IDENTYFIKACYJNA

 CZŁONKA WOPR

karta identyfikacyjna czonka wopr 2

 

ubezpieczenie logo  

logo orlen

 niw logo

 

logo Programu PROO

 

cmc logs

 

COLO KK

  

Niedzica log  

variopool 2

 

pływam bez promili logo

   

 

ONZ BT

 

plakat

 

 

logo wypoczynek3