KOMUNIKATY
POWOŁANIE REPREZENTACJI POLSKI W RATOWNICTWIE WODNYM NA MISTRZOSTWA ŚWIATA W RATOWNICTWIE WODNYM
wtorek, 18 września 2018 20:41

ILS WORLDS 2018

 

Powołanie do reprezentacji seniorów kobiet otrzymały:

1. Wiktoria Samuła – Rejonowe WOPR w Lublinie

2. Alicja Tchórz - Dolnośląskie WOPR

3. Dominika Sztandera - Dolnośląskie WOPR

4. Anna Nocoń – Śląskie WOPR

5. Kornelia Fiedkiewicz – Dolnośląskie WOPR

6. Klaudia Naziębło – Dolnośląskie WOPR

Rezerwowa: Karolina Faszczewska – Dolnośląskie WOPR

Powołanie do reprezentacji juniorów kobiet otrzymała:

1. Dominika Kossakowska -

Trener reprezentacji kobiet: Jacek Lelewski

 

godłoPowołanie do reprezentacji seniorów mężczyzn otrzymali:

1. Adam Dubiel – Rejonowe WOPR w Lublinie

2. Bartosz Stanielewicz - Zgiersko-Łęczyckie WOPR

3. Paweł Werner – Dolnośląskie WOPR

4. Wojciech Kotowski – Dolnośląskie WOPR

5. Cezary Kępa – Dolnośląskie WOPR

Powołanie do reprezentacji juniorów mężczyzn otrzymali:

1. Hubert Nakielski - WOPR-OS w Ostrołęce

2. Mateusz Adamowski - WOPR-OS w Ostrołęce

3. Mateusz Dubas -

4. Mateusz Liss - Dolnośląskie WOPR

Trener reprezentacji mężczyzn: Sławomir Juszkiewicz

 

Więcej…
 
MEDALE REPREZENTACJI POLSKI NA MISTRZOSTWACH EUROPY JUNIORÓW
wtorek, 18 września 2018 20:41

zdjęcie irelandils ireland

 

Reprezentacja Polski na Mistrzostwach Europy Juniorów w Irlandii po raz kolejny wywalczyła kilka medali w konkurencjach indywidualnych i sztafecie. Nie zawiódł nasz najlepszy junior Hubert Nakielski (WOPR Ostrołęka trener Dariusz Małkowski), który wywalczył 4 medale.

 

 

 

 

Najlepsze miejsca naszych juniorów:

Srebrny medal – Mateusz Adamowski, Mateusz Dubas, Mateusz Liss, Hubert Nakielski – sztafeta 4x

                              50m z przeszkodami chłopców z czasem 1:46,91

Srebrny medal – Mateusz Adamowski, Mateusz Dubas, Mateusz Liss, Hubert Nakielski – sztafeta 4x

                              50m zmienna chłopców z czasem 1:34,52

Brązowy medal –  Dominika Kossakowska - 200m z przeszkodami dziewcząt z czasem 2:13,36

Brązowy medal – Hubert Nakielski – 200m z przeszkodami chłopców z czasem 2:03,90

Brązowy medal – Hubert Nakielski – 100m ratowanie kombinowane z czasem 1:05,87

4. miejsce – Dominika Kossakowska, Wiktoria Gielniewska, Marta Skudlik, Julia Wróbel – sztafeta 4x

                       50m z przeszkodami dziewcząt z czasem 2:01,99

4. miejsce – Dominika Kossakowska, Wiktoria Gielniewska, Marta Skudlik, Julia Wróbel – sztafeta 4 x

                       25m zmienna dziewcząt z czasem 1:48,49

 

Gratulujemy medali i wyników, czekamy na Mistrzostwa Świata Juniorów w Australii.

Wszystkie wyniki Mistrzostw Europy Juniorów na stronie: http://lifesavingejc2018.ie/event-information/results/

 

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 85

ZMIEŃ JĘZYK

uk-flag gm-flag fr-flag

 

KARTA IDENTYFIKACYJNA

 CZŁONKA WOPR

karta identyfikacyjna czonka wopr 2

 

GESTUM BROKER  LOGO  ubezpieczenie  żółte

 

  

REGATTA PARTNEREM logo

 

 

 

plakat

 

 

logo wypoczynek3