KOMUNIKATY
PAWEŁ WAGNER
sobota, 11 kwietnia 2020 18:21

PAWEŁ WAGNERZwykły ratownik wodny. Całe życie pracował na pływalniach i kąpieliskach. Był pracownikiem biura WOPR, zajmował się sprzętem. Reaktywował Maraton Pływacki im. Kazia Szlasy na Jeziorku Czerniakowskim, który z czasem stał się imprezą o międzynarodowej randze. Odtworzył cykliczne zawody Nocnego Maratonu Pływackiego, których był wieloletnim Komandorem. Organizator i współorganizator międzynarodowych zawodów motorowodnych w randze Mistrzostw Europy i Mistrzostw Świata. Członek Mazowieckiej Grupy Operacyjnej WOPR. świetny stermotorzysta. Kolega. WOPR to było jego życie.

Uhonorowany odznakami Zasłużony Ratownik WOPR, Złotą Honorową Odznaką WOPR „Za Zasługi” z Wieńcem Laurowym, Instruktor Polskiego Związku Motorowodnego i Narciarstwa Wodnego wyróżniony Złotą Honorową Odznaką PZMWiNW.

Dziś odszedł Dobry Kolega. Z uwagi na obecną sytuację pożegnanie będzie miało wyłącznie rodzinny charakter.

 

 
RATOWNIKIEM SIĘ JEST – A NIE BYWA
sobota, 11 kwietnia 2020 16:18

badz ratownikiem pomóż#ZostańWDomu to działanie jakie najlepiej może pomóc w walce z rozprzestrzenianiem się epidemii. Są jednak osoby, które potrzebują naszej pomocy.
Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe apeluje do ratowników, szczególnie, że większość z nas to ratownicy jednostek współpracujących z systemem PRM, o podjęcie działań czy to społecznych czy w ramach pracy zawodowej, mających na celu pomóc osobom potrzebującym. Nie tylko działając w zespołach ratownictwa medycznego, zespołach transportowych czy wytwarzając produkty do walki z epidemią możemy pomagać. Pomoc w domach pomocy społecznej, hospicjach, pomoc osobom starszym to obszary gdzie brakuje rąk do pracy.
Jesteście ratownikami, a szczególnie jesteście WOPR-owcami. Stosujcie zasady bezpieczeństwa, zasady izolacji ale nie siedźcie w domu jeżeli wasza pomoc może się komuś przydać. Stosujcie środki ochrony osobistej, zasady higieny i po prostu pomagajcie jeżeli tylko możecie. Wasz sąsiad może tego potrzebować. Ratownikiem się jest - a nie bywa.

 

 

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 5 z 115

FB LINK 4INSTA LINK 2

ZMIEŃ JĘZYK

uk-flag gm-flag fr-flag

 

 

KARTA IDENTYFIKACYJNA

 CZŁONKA WOPR

karta identyfikacyjna czonka wopr 2

 

GESTUM BROKER  LOGO  ubezpieczenie  żółte

 

  

REGATTA PARTNEREM logo

 

 

pływam bez promili logo

  

 

 

 

plakat

 

 

logo wypoczynek3