wopr 1000x200 04

AKADEMIA HIPOTERMII
poniedziałek, 07 grudnia 2015 17:59

Na prośbę Centrum Leczenia Hipotermii Głębokiej Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii, Krakowskiego Szpitala Specjalistycznego, zachęcamy do skorzystania ze szkolenia e-learningowego w zakresie postępowania w przypadku wystąpienia u osoby poszkodowanej stanu hipotermii.

Szkolenie to realizowane wśród ratowników górskich oraz wśród strażaków Państwowej Straży Pożarnej stanowi ważny obszar również w działaniach ratowników wodnych. Szkolenie organizowane jest za pośrednictwem platformy e-learningowej oraz zakończone testem sprawdzającym wiedzę uczestników.

Ratownicy wodni, a szczególnie członkowie Grup Operacyjnych WOPR powinni posiadać gruntowne wyszkolenie również w tym zakresie. Szkolenie to jest ważnym elementem przygotowania ratowników do uczestnictwa w Centralnym Szkoleniu Specjalistycznym WOPR – Ratownictwo na akwenach pokrytych lodem.

Konsultant krajowy w dziedzinie medycyny ratunkowej - prof. dr hab. med. Jerzy Robert Ładny - przyznał 5 punktów edukacyjnych dla ratowników medycznych za udział w szkoleniu internetowym pt.: Akademia Hipotermii, realizowanym zgodnie z zapisem § 6 ust.3 Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 14.06.2007r w sprawie doskonalenia zawodowego dla ratowników medycznych (Dz. U. z 2007 r., Nr 112, poz. 775). Dostęp do platformy e-learningowej oraz udział w szkoleniu jest poprzez stronę: www.akademia.hipotermia.edu.pl i jest całkowicie bezpłatny.

 

FB LINK 4INSTA LINK 2

ZMIEŃ JĘZYK

uk-flag gm-flag fr-flag

 

 

KARTA IDENTYFIKACYJNA

 CZŁONKA WOPR

karta identyfikacyjna czonka wopr 2

 

ubezpieczenie logo  

logo orlen

 niw logo

 

logo Programu PROO

 

cmc logs

 

COLO KK

  

Niedzica log  

variopool 2

 

pływam bez promili logo

   

 

ONZ BT

 

plakat

 

 

logo wypoczynek3