wopr 1000x200 04

POLACY MISTRZAMI I WICEMISTRZAMI ŚWIATA
poniedziałek, 12 września 2016 10:11

MEDALENa Mistrzostwach Świata w Ratownictwie Wodnym „Rescue 2016” odbywających się obecnie w Holenderskim Eindhoven Reprezentacja Polski / WOPR wywalczyła 5 medali oraz tytuły Mistrzów i Wicemistrzów Świata w Ratownictwie Wodnym!

 

 

 

 

 

 

 

Na Mistrzostwach Świata w Ratownictwie Wodnym „Rescue 2016” odbywających się obecnie w Holenderskim Eindhoven Reprezentacja Polski / WOPR wywalczyła 5 medali oraz tytuły Mistrzów i Wicemistrzów Świata w ratownictwie wodnym!

 

grupowe

 

Srebrny medal oraz tytuł Wice Mistrzów Świata na dystansie 4x25m holowanie manekina wywalczyła sztafeta męska Seniorów w skaldzie: Cezary Kępa, Wojciech Kotowski, Bartosz Stanielewicz, Adam Dubiel ze świetnym czasem 1:06.09 sek. który jest również nowym Rekordem Polski. Nasi zawodnicy ulegli tylko aktualnym rekordzistom świata – Niemcom, którzy po raz kolejny pobili rekord świata - 1:04.73.

 

Senior 2 002

 

senior 1 002

 

Na tych samych Mistrzostwach Reprezentacja Juniorów wywalczyła 4 medale:

- Złoty medal i tytuł Mistrzów Świata na dystansie 4x25m holowanie manekina wywalczyła sztafeta męska w składzie: Karol Bojarski, Paweł Borycki, Klaudiusz Matura, Hubert Nakielski w fantastycznym czasie 1:10.35.

- Srebrny medal na dystansie 4x25m holowanie manekina wywalczyła sztafeta żeńska w składzie: Magdalena Wolny, Karolina Faszczewska, Weronika Śliczniak, Wiktoria Samuła w czasie 1:29.24.

- Srebrny medal na dystansie 4x50m z przeszkodami wywalczyła sztafeta męska w składzie: Hubert Nakielski, Paweł Borycki, Klaudiusz Matura, Karol Bojarski w czasie 1:43,90.

- Brązowy medal w konkurencji 100m ratowanie manekina w płetwach wywalczyła Wiktoria Samuła z czasem 0:56,78 który jest nowym Rekordem Polski Juniorów i Seniorów.

 

Junior 3

 

junior1

 

Junior 4

 

junior2

 

GRATULACJE!

 

Szersza relacja po powrocie Reprezentacji Polski (WOPR). W mistrzostwach udział wzięły także reprezentacje klubowe oraz mastersi.

 

 

 

 

 

FB LINK 4INSTA LINK 2

ZMIEŃ JĘZYK

uk-flag gm-flag fr-flag

 

 

KARTA IDENTYFIKACYJNA

 CZŁONKA WOPR

karta identyfikacyjna czonka wopr 2

 

ubezpieczenie logo  

logo orlen

 niw logo

 

logo Programu PROO

 

cmc logs

 

COLO KK

  

Niedzica log  

variopool 2

 

pływam bez promili logo

   

 

ONZ BT

 

plakat

 

 

logo wypoczynek3