wopr 1000x200 04

KOLEJNI WOPR-OWCY W STRUKTURACH ILS
środa, 26 kwietnia 2023 08:58

u.zdanowiczZ przyjemnością informujemy, że decyzją Prezydenta ILS Grahama Forda lekarz Reprezentacji Narodowej WOPR w Sportowym Ratownictwie Wodnym dr Urszula Zdanowicz została nominowana do nowopowstałej komórki medycznej Therapeutic Use Exemptions Committe (TUEC) przy ILS Sport Commission.
Dr Zdanowicz jest absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz stypendystą Harvard Medical School (USA), Gesellschaft für Orthopädisch (Austria). Posiada certyfikat w zakresie chirurgii ortopedycznej i traumatologii sportowej. Była lekarzem Kadry Narodowej Polskiego Związku Pływackiego oraz w komisjach medycznych Polskiego Komitetu Olimpijskiego, Polskiego Związku Piłki Nożnej oraz lekarzem w ekipie Igrzysk Olimpijskich w Turynie. Jest członkiem Instytutu McGowan na Uniwersytecie w Pittsburghu zajmującego się ortopedią kolana oraz regeneracją wiązadeł i ścięgien.
Pracowała w szpitalu dziecięcym w Warszawie, w Carolina Medical Center (Lux Med.) gdzie była również Dyrektorem naukowym, a obecnie ordynatorem oddziału ortopedii w Enel-Med i Dyrektorem Medycznym Enel-Sport.
Życzymy powodzenia.

 

 

 

FB LINK 4INSTA LINK 2

ZMIEŃ JĘZYK

uk-flag gm-flag fr-flag

 

 

KARTA IDENTYFIKACYJNA

 CZŁONKA WOPR

karta identyfikacyjna czonka wopr 2

 

ubezpieczenie logo  

logo orlen

 niw logo

 

logo Programu PROO

 

cmc logs

 

COLO KK

  

Niedzica log  

variopool 2

 

pływam bez promili logo

   

 

ONZ BT

 

plakat

 

 

logo wypoczynek3