wopr 1000x200 04

SĘDZIOWIE WOPR NA LWC 2024 AUSTRALIA
wtorek, 03 października 2023 09:43

gold coast logsZ przyjemnością informujemy, że czworgu członkom WOPR, Marcie Kosowicz, Adzie Błasiak, Grzegorzowi Koniecznemu i Annie Błasiak na wniosek Komitetu organizacyjnego LWC 2024 Komisja Sportu ILS udzieliła rekomendacji i powołała w skład międzynarodowej kadry sędziowskiej na Mistrzostwa Świata w Ratownictwie Wodnym 2024, które odbędą się w Gold Coast w Australii w dniach 23 sierpnia – 8 września 2024 roku.
Wszystkie powołane osoby posiadają międzynarodową klasę sędziego „B” w konkurencjach basenowych i oceanicznych, przy czym Grzegorz jest ponadto sędzią najwyższej klasy „A” w konkurencjach basenowych, a Ada i Anna są również sędziami w konkurencjach SERC.
Cieszy fakt, że w tak dużej konkurencji (blisko trzech sędziów aplikujących na jedno miejsce) aż cztery powołania przypadły dla sędziów z WOPR.
Przypominamy również wszystkim sędziom (krajowym i międzynarodowym), że jednym z warunków utrzymania ważności licencji sędziego na kolejny rok kalendarzowy 2024, jest - co najmniej raz w roku 2023 - pełnienie funkcji sędziego na zawodach organizowanych w ramach krajowego współzawodnictwa sportowego WOPR. Są to letnie i zimowe Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Polski Młodzików Młodszych, Mistrzostwa Polski w Ratownictwie Morskim, Puchar Polski, cykl zawodów Grand Prix Polski oraz te zawody, które otrzymały rekomendację WOPR. W innym wypadku niezbędne jest zaliczenie szkolenia uzupełniającego jakie będzie organizowane przez WOPR w grudniu po ostatnich zawodach.    

 

FB LINK 4INSTA LINK 2

ZMIEŃ JĘZYK

uk-flag gm-flag fr-flag

 

 

KARTA IDENTYFIKACYJNA

 CZŁONKA WOPR

karta identyfikacyjna czonka wopr 2

 

ubezpieczenie logo  

logo orlen

 niw logo

 

logo Programu PROO

 

cmc logs

 

COLO KK

  

Niedzica log  

variopool 2

 

pływam bez promili logo

   

 

ONZ BT

 

plakat

 

 

logo wypoczynek3