wopr 1000x200 04

DZIEŃ RATOWNICTWA MEDYCZNEGO
piątek, 13 października 2023 12:29

rat med logsW dniu dzisiejszego święta – Dnia Ratownictwa Medycznego – wszystkim osobom pracującym, pełniącym służbę, będącym członkami czy w jakikolwiek inny sposób współpracującym z systemem PRM oraz realizującym zadania ratownictwa medycznego w podmiotach pozasystemowych składam w imieniu Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego serdeczne życzenia pomyślności, samych udanych interwencji i dobrej atmosfery w pracy. Po prostu dobrej pracy.
I życzymy czasu. Niech natura, opaczność (czy jakkolwiek ją postrzegacie) da więcej czasu i pozwoli wam dotrzeć „nie za późno”.
Nie życzymy natomiast mało wyjazdów, wyjść, wypłynień i mało działań, bo do ratownictwa medycznego, podobnie jak do ratownictwa górskiego i wodnego, nie idzie się po to by tylko w nim być, ale by pomagać, ratować, działać.
Szczęścia natomiast życzymy tylko łut. Aby droga była przejezdna, samochód odpalił, pogoda była lotna, a śryżu na rzece mało – bo na miejscu, jak już tam dotrzecie, szczęście Wam nie potrzebne – jesteście profesjonalistami.
I takimi pozostańcie.

 

 

FB LINK 4INSTA LINK 2

ZMIEŃ JĘZYK

uk-flag gm-flag fr-flag

 

 

KARTA IDENTYFIKACYJNA

 CZŁONKA WOPR

karta identyfikacyjna czonka wopr 2

 

ubezpieczenie logo  

logo orlen

 niw logo

 

logo Programu PROO

 

cmc logs

 

COLO KK

  

Niedzica log  

variopool 2

 

pływam bez promili logo

   

 

ONZ BT

 

plakat

 

 

logo wypoczynek3