wopr 1000x200 04

KOBIETY Z WOPR W STRUKTURACH OLIMPIJSKICH
środa, 25 października 2023 08:45

kob pkol logsZ przyjemnością informujemy, że decyzją Prezydium Zarządu Polskiego Komitetu Olimpijskiego do komisji problemowych PKOl zostały powołane dwie członkinie WOPR.
Obie są ratownikami, obie trenowały sport (pływanie synchroniczne i piłkę ręczną), obie są obecnie związane z wodą.
Dorota Grabiec jest trenerem sportowym oraz instruktorem wielu dyscyplin w tym pływania. Jest Dyrektorem LIX Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego im. J. Kusocińskiego w Warszawie. Z jej inicjatywy w tym roku w tej szkole powstała pierwsza klasa o specjalizacji sportowego ratownictwa wodnego. Ponadto liceum wraz z Dzielnicą Bielany wspiera chętnych uczniów w możliwości uzyskania kwalifikacji zawodowych w ratownictwie wodnym i certyfikatów międzynarodowych. W PKOl została powołana w skład Komisji Sportu Kobiet.
Dr Urszula Zdanowicz jest specjalistą w zakresie chirurgii ortopedycznej i traumatologii sportowej. Była lekarzem Kadry Narodowej Polskiego Związku Pływackiego oraz lekarzem w ekipie Igrzysk Olimpijskich w Turynie. Członek TUEC przy ILS Sport Commission. Jest ordynatorem oddziału ortopedii w Enel-Med i Dyrektorem Medycznym Enel-Sport. W PKOl została powołana do Komisji Medycznej.

Życzymy powodzenia.

 

 

FB LINK 4INSTA LINK 2

ZMIEŃ JĘZYK

uk-flag gm-flag fr-flag

 

 

KARTA IDENTYFIKACYJNA

 CZŁONKA WOPR

karta identyfikacyjna czonka wopr 2

 

ubezpieczenie logo  

logo orlen

 niw logo

 

logo Programu PROO

 

cmc logs

 

COLO KK

  

Niedzica log  

variopool 2

 

pływam bez promili logo

   

 

ONZ BT

 

plakat

 

 

logo wypoczynek3