wopr 1000x200 04

DRONY, DRONY … WEBINAR
poniedziałek, 27 listopada 2023 12:28

drony logs 27 11 2023Technika podąża naprzód i BSP (bezzałogowe statki powietrzne) stają się coraz częstszymi współpracownikami ratowników wodnych, szczególnie w działaniach profilaktycznych, poszukiwawczych ale i ratowniczych. Coraz większy wybór nie tylko dronów ale i akcesoriów, oprzyrządowania i zabezpieczenia logistycznego to wyzwanie dla naszych jednostek, a szczególnie dla sprzętowców i logistyków.
WOPR pracując w ramach ILS nad międzynarodowym programem szkolenia operatorów BSP, które rekomendować będzie zasady pracy i współpracy w typowych działaniach ratownictwa wodnego zaprasza na 60-minutowy webinar organizowany przez TPI w dniu 28 listopada 2023 roku o godz. 10:00 na platformie GoToWebinar pt: Stacja dokująca DJi DOCK – dużo większy zasięg operacji.
Aby dobrze operować dronem należy to po prostu umieć. Aby dron był właściwie wykorzystany i abyśmy my ratownicy mogli wykorzystać jego możliwości należy znać nowe, coraz nowsze technologie oraz … umieć je wybierać. Rejestracja do spotkania pod wytłuszczonym linkiem.

 

 

FB LINK 4INSTA LINK 2

ZMIEŃ JĘZYK

uk-flag gm-flag fr-flag

 

 

KARTA IDENTYFIKACYJNA

 CZŁONKA WOPR

karta identyfikacyjna czonka wopr 2

 

ubezpieczenie logo  

logo orlen

 niw logo

 

logo Programu PROO

 

cmc logs

 

COLO KK

  

Niedzica log  

variopool 2

 

pływam bez promili logo

   

 

ONZ BT

 

plakat

 

 

logo wypoczynek3