wopr 1000x200 04

NADANIE SZTANDARU W OPOLSKIM WOPR
wtorek, 05 grudnia 2023 07:31

opole 04.12.2023W dniu 2 grudnia podczas gali z okazji 50-lecia WOPR na Opolszczyźnie na pięknej sali balowej w Kędzierzynie – Koźlu został nadany sztandar jednostce wojewódzkiej - WOPR Województwa Opolskiego. Akt nadania sztandaru odczytał Prezes WOPR Paweł Błasiak, fundatorzy dokonali symbolicznego wbicia gwoździ w jego drzewce, a przekazania sztandaru na ręce Prezesa WOPR Województwa Opolskiego Zbigniewa Szorca dokonał Wicemarszałek Województwa Opolskiego Pan Zbigniew Kubalańca.
Sztandar został przekazany na ręce pocztu sztandarowego, w którym sztandarowym był Kol. Ryszard Tatarczuk, najstarszy etatowo pracujący ratownik na Opolszczyźnie, a nie wiadomo czy nie w kraju, a asystowali przedstawiciele najmłodszego pokolenia ratowników, zasłużeni zawodnicy MUKS – WOPR Kędzierzyn - Koźle Kol. Zofia Rapiejko i Maksymilian Topolnicki.
W obecności sztandaru nadane zostały honorowe medale i odznaczenia samorządowcom, przedstawicielom zaprzyjaźnionym służb, instytucji i organizacji, po czym, po wyprowadzeniu sztandaru w jego honorowe miejsce, rozpoczęła się przyjacielska biesiada.    

 nadanie sztandaru 1 04 12 2023

 

nadanie sztandaru 2 04 12 2023

 

nadanie sztandaru 3 04 12 2023

 

FB LINK 4INSTA LINK 2

ZMIEŃ JĘZYK

uk-flag gm-flag fr-flag

 

 

KARTA IDENTYFIKACYJNA

 CZŁONKA WOPR

karta identyfikacyjna czonka wopr 2

 

ubezpieczenie logo  

logo orlen

 niw logo

 

logo Programu PROO

 

cmc logs

 

COLO KK

  

Niedzica log  

variopool 2

 

pływam bez promili logo

   

 

ONZ BT

 

plakat

 

 

logo wypoczynek3