wopr 1000x200 04

SZKOLENIA LODOWE RUSZAJĄ
środa, 06 grudnia 2023 08:40

kostki loduZ uwagi na niskie temperatury jednostki WOPR organizują Centralne Szkolenia Specjalistyczne WOPR z zakresu ratownictwa na akwenach pokrytych lodem. Poziom „A” – czyli dla początkujących zapoznanie ze środowiskiem wodnym oraz podstawowymi technikami ratowniczymi oraz poziom „B” – zaawansowane techniki ratownicze na niestabilnym lodzie z wykorzystaniem sprzętu.
Pierwsze szkolenie już w najbliższy weekend w Warszawie (zgłoszenia tutaj), a kolejne planowane są w Kruszwicy w województwie kujawsko-pomorskim oraz w Turawie w województwie opolskim. Linki do zgłoszeń niebawem.
Przypominamy, że tzw. „lodowe” CSS WOPR na poziomie co najmniej „A” jest wymagane od kandydatów na szkolenia w Tamie oraz od absolwentów, którzy warunkowo (z uwagi na ostatnie ciepłe zimy) zostali dopuszczeni do szkoleń centralnych SRW.
Na wszystkie szkolenia zapraszamy również (a może i przede wszystkim) kandydatów na Instruktorów CSS WOPR z zakresu ratownictwa lodowego. Przypominamy, że co najmniej dwie pozytywne asystentury na wszystkich poziomach szkolenia oraz pozytywnie zaliczony egzamin pozwalają samodzielnie prowadzić rekomendowane przez WOPR szkolenia w swoich jednostkach.

 

 

FB LINK 4INSTA LINK 2

ZMIEŃ JĘZYK

uk-flag gm-flag fr-flag

 

 

KARTA IDENTYFIKACYJNA

 CZŁONKA WOPR

karta identyfikacyjna czonka wopr 2

 

ubezpieczenie logo  

logo orlen

 niw logo

 

logo Programu PROO

 

cmc logs

 

COLO KK

  

Niedzica log  

variopool 2

 

pływam bez promili logo

   

 

ONZ BT

 

plakat

 

 

logo wypoczynek3