wopr 1000x200 04

GALA SPORTU WOJSKOWEGO 2024
wtorek, 02 kwietnia 2024 08:28

gala sportu woj logs 02 04 2024W dniu 27 marca 2024 roku w Klubie na terenie Centrum Szkolenia Łączności i Informatyki w Zegrzu odbyła się Gala Sportu Wojskowego podsumowująca sezon 2023.
W obecności przedstawicieli Ministra Obrony Narodowej, dowództwa Sztabu Generalnego Wojska Polskiego, jednostek i związków taktycznych Sił Zbrojnych RP, wybitnych sportowców żołnierzy oraz prezesów polskich związków sportowych, w tym i WOPR, medaliści sportu powszechnego, wyczynowego, a przede wszystkim osoby, organizacje i jednostki jakie przyczyniły się do rozwoju kultury fizycznej w Wojsku Polskim zostały uhonorowane dyplomami, pamiątkowymi ryngrafami i statuetkami.
Warto zaznaczyć, że w tym roku w dniach 17 – 25 maja w Montpellier (Francja) rozegrane zostaną XII Wojskowe Mistrzostwa Świata w Ratownictwie Wodnym, w którym od lat z powodzeniem startują ratownicy WOPR. Miały być one rozgrywane w Polsce ale z uwagi na sytuację za naszą wschodnią granicą tym razem zostały przeniesione. Naszym WOPR-owcom – żołnierzom życzymy powodzenia.

 

 

FB LINK 4INSTA LINK 2

ZMIEŃ JĘZYK

uk-flag gm-flag fr-flag

 

 

KARTA IDENTYFIKACYJNA

 CZŁONKA WOPR

karta identyfikacyjna czonka wopr 2

 

ubezpieczenie logo  

logo orlen

 niw logo

 

logo Programu PROO

 

cmc logs

 

COLO KK

  

Niedzica log  

variopool 2

 

pływam bez promili logo

   

 

ONZ BT

 

plakat

 

 

logo wypoczynek3