wopr 1000x200 04

MISTRZOWIE KWALIFIKOWANEJ PIERWSZEJ POMOCY
poniedziałek, 20 maja 2024 09:06

zrzut kpp 20052024W dniach 10 – 12 maja 2024 roku w Skępem w powiecie lipnowskim zostały rozegrane III Otwarte Mistrzostwa Polski Ratowników Wodnych w Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy. Po konferencji naukowej, warsztatach tematycznych, które odbyły się w dniu otwarcia, piętnaście zespołów ruszyło już w nocy do realizacji pierwszych stanowisk konkursowych. Charakteryzacja poszkodowanych wykonana przez U3Design była tak realistyczna, że prawdziwe zdarzenie (całe szczęście tylko pęknięty łuk brwiowy u przypadkowej osoby) wstępnie zostało potraktowane jako kolejny element ćwiczeń.

W tego rocznych zmaganiach ratownicy odbierali poród w sklepie, udzielali pomocy w wypadku autobusu, a także ewakuowali poszkodowanych śmigłowcem. Więcej informacji TUTAJ
W tej edycji na podium stanęły drużyny: Lipnowskiego WOPR (907 pkt.) przed Legionowskim WOPR (878 pkt.) i Grupą Prewencyjną WOPR Bory Tucholskie (796 pkt.).
Wspaniała atmosfera i profesjonalna organizacja co jest zasługą przede wszystkim gospodarzy – Lipnowskiego WOPR oraz jednostek i drużyn WOPR Województwa Kujawsko – Pomorskiego.

 

 

FB LINK 4INSTA LINK 2

ZMIEŃ JĘZYK

uk-flag gm-flag fr-flag

 

 

KARTA IDENTYFIKACYJNA

 CZŁONKA WOPR

karta identyfikacyjna czonka wopr 2

 

ubezpieczenie logo  

logo orlen

 niw logo

 

logo Programu PROO

 

cmc logs

 

COLO KK

  

Niedzica log  

variopool 2

 

pływam bez promili logo

   

 

ONZ BT

 

plakat

 

 

logo wypoczynek3