wopr 1000x200 04

ZBYSZEK …
wtorek, 21 maja 2024 18:36

Zbigniew KołodziejskiZ przykrością zawiadamiamy, że w dniu 20 maja 2024 roku w wieku 71 lat odszedł na wieczną wachtę Instruktor Wykładowca WOPR Nr 754, członek Komisji szkoleniowej WOPR Zbigniew Kołodziejski. Był kierownikiem Drużyny WOPR Żory, działał w Wojewódzkiej Komisji Szkoleniowej, był współtwórcą programów Centralnych Szkoleń Specjalistycznych WOPR „lodowego”, „Wietrznicy”, „skuterowego” i „użycia łodzi motorowych na wodach szybkopłynących”. Posiadacz odznaki „Zasłużony Instruktor WOPR” oraz Srebrnego Medalu „Za Zasługi dla WOPR”. Odznaczony brązowym i srebrnym Krzyżem Zasługi oraz brązową odznaką „Za Zasługi dla Sportu”. Na wniosek Prezesa Śląskiego WOPR odznaczony Orderem Błękitnego Krzyża WOPR, którego niestety nie zdążył już odebrać.
Wspaniały człowiek, bezkompromisowy, mówiący prawdę w oczy, znany wszystkim „Ślimokom” z Tamy przez kilkanaście lat prowadzenia tam zajęć na stopnie SRW i IWOPR.
Cześć Jego Pamięci
 
Pożegnanie odbędzie się w dniu 23 maja 2024 roku o godz. 15:00 w Domu Pogrzebowym w Żorach przy ul. Komunalnej 3
Nabożeństwo żałobne odbędzie się w piątek 24 maja 2024 roku o godz. 10:00 w Kościele pw. Św. Apostołów Filipa i Jakuba w Żorach, po którym Zbyszek spocznie na cmentarzu parafialnym w Wiśle Wielkiej przy ul. Słonecznej 15.
Delegaci WOPR spotykają się w piątek o 9:30 przed kościołem.
Pomimo, że Zbyszek był gorącym zwolennikiem promowania etosu WOPR również poprzez wygląd i prezencję, jego prośbą było, aby ratownicy, ci co mogą i mają taką możliwość, pożegnali go w ubiorach ratowniczych – czerwonych.

 

 

 

FB LINK 4INSTA LINK 2

ZMIEŃ JĘZYK

uk-flag gm-flag fr-flag

 

 

KARTA IDENTYFIKACYJNA

 CZŁONKA WOPR

karta identyfikacyjna czonka wopr 2

 

ubezpieczenie logo  

logo orlen

 niw logo

 

logo Programu PROO

 

cmc logs

 

COLO KK

  

Niedzica log  

variopool 2

 

pływam bez promili logo

   

 

ONZ BT

 

plakat

 

 

logo wypoczynek3