ILSE Cypr - Maj 2015
wtorek, 07 lipca 2015 22:54

Z uwagi na niedomówienia w sprawie posługiwania się tytułem Wiceprezydenta ILSE przez byłego prezesa, WOPR publikuje protokół z posiedzenia Zarządu ILSE , który odbył się na Cyprze w maju 2015r. Załączamy oryginalne pismo z zaznaczonymi fragmentami tekstu oraz tłumaczenie zaznaczonych w tekście fragmentów:

(……) pkt.2.
Po wyborach do władz WOPR w listopadzie 2014r. wiceprezydent dr. Jerzy Telak przestał pełnić funkcje prezesa WOPR i utracił poparcie organizacji. W związku z tym, nie pełni on już funkcji Wiceprezydenta ILSE. Stanowisko Wiceprezydenta (Wschód) będzie wakujące do Walnego Zebrania w 2016 r.
Pkt.9.
Wiceprezes WOPR Piotr Synowiec przedstawił sprawozdanie z sytuacji w Polsce i WOPR po wyborach w listopadzie 2014r. WOPR jest w trakcie zewnętrznego audytu. Wiceprezydent WOPR zapewnił, ze World Games w Polsce w 2016 r. odbędą się bez przeszkód.
Prezydent ILSE dr. Mohr podziękował za sprawozdania i podkreślił, ze WOPR jest jednym z najsilniejszych członków ILSE. Zarząd dyskutował nad możliwością powołania nowego Wiceprezydenta ILSE. Clive Holland (RLSS UK) potwierdził, ze obecny Statut i Rozporządzenia ILSE nie przewidują możliwości powołania nowego Wiceprezydenta w czasie trwania kadencji.

I koniec niedomówień.

 

 

 

FB LINK 4INSTA LINK 2

ZMIEŃ JĘZYK

uk-flag gm-flag fr-flag

 

 

KARTA IDENTYFIKACYJNA

 CZŁONKA WOPR

karta identyfikacyjna czonka wopr 2

 

  

logo orlen

  

niw logo

 

logo Programu PROO

 

cmc logs

 

COLO KK

  

Niedzica log  

variopool 2

 

pływam bez promili logo

   

 

ONZ BT

 

plakat

 

 

logo wypoczynek3