ZGRUPOWANIE REPREZENTACJI POLSKI
wtorek, 04 sierpnia 2015 08:01

W dniach 17-24 lipca 2015 roku Reprezentacja Polski w ratownictwie wodnym wzięła udział w obozie przygotowawczym do Mistrzostw Europy w ratownictwie wodnym Swansea 2015r. Zajęcia treningowe odbywały się na obiektach sportowych Centralnego Ośrodka Sportu w Wałczu. Po raz pierwszy środki na nowy sprzęt startowy, stroje reprezentacji narodowej oraz na zgrupowanie i start w Mistrzostwach Europy w 100% zapewnił Zarząd Główny WOPR.

 

Pływalnia, sala, siłownia, stadion lekkoatletyczny i niesamowita stołówka pozwoliły naszym zawodnikom na szlifowanie formy przed zbliżającymi się zawodami. Obóz zakończył się pełnym powodzeniem, teraz pozostaje tylko trzymać kciuki za udane starty naszych zawodników.

W zgrupowaniu udział wzięli:

Drużyna kobiet :Nikola Vacek, Magdalena Wolny, Anna Nocoń, Agata Wiertel, Weronika Śliczniak,Wiktoria Samuła, Paulina Zatka

Drużyna mężczyzn : Adam Dubiel, Bartosz Stanielewicz, Aleksander Basowski, Wojciech Kotowski, Michał Oleasz, Cezary Kępa, Remigiusz Kolawa

Trenerzy: Sławomir Juszkiewicz i Mateusz Niegot.

 

FB LINK 4INSTA LINK 2

ZMIEŃ JĘZYK

uk-flag gm-flag fr-flag

 

 

KARTA IDENTYFIKACYJNA

 CZŁONKA WOPR

karta identyfikacyjna czonka wopr 2

 

  

logo orlen

  

niw logo

 

logo Programu PROO

 

cmc logs

 

COLO KK

  

Niedzica log  

variopool 2

 

pływam bez promili logo

   

 

ONZ BT

 

plakat

 

 

logo wypoczynek3