KOMUNIKATY
TAMA 2020
poniedziałek, 07 września 2020 19:53

do art

5 września 2020 roku o godzinie 8.00 oficjalnie rozpoczęło się szkolenie w legendarnym ośrodku szkoleniowym WOPR w Tamie. Ci, którzy przeszli przez wstępną weryfikacje przeprowadzoną przez doświadczoną kadrę Instruktorów WOPR, są teraz uczestnikami kursu na stopień Starszego Ratownika Wodnego, jak również prowadzone są zajęcia na stopień Instruktora WOPR. To właśnie w tym ośrodku, uczestnicy podczas wielu ćwiczeń wymagających bardzo dobrego przygotowania pływackiego, technik ratowniczych i odwagi, zweryfikują swoje dotychczasowe umiejętności oraz zdobyte doświadczenia. Nikt nie mówił, że będzie lekko i żaden z uczestników nie może liczyć na taryfę ulgową. Na koniec warto dodać, że tylko ciągła chęć samodoskonalenia i kształcenia spowoduje, że poprzez swoje działania będziemy prawdziwą elitą w tym co robimy.  

 

Więcej…
 
CSS WOPR – JESIEŃ 2020
środa, 19 sierpnia 2020 08:00

Po okresie zastoju powoli wracają Centralne Szkolenia Specjalistyczne WOPR. Mamy nadzieję, że epidemia nie spowoduje kolejnej fali zamrożenia gospodarczego i niniejszym informujemy, że począwszy od września planowane są:

tama 2020 log

 

Kursy Starszych Ratowników Wodnych i Instruktorów WOPR – TAMA 2020 w terminie 5 – 13 września 2020 roku w Centralnym Ośrodku Szkolenia WOPR w Tamie koło Rajgrodu. (absolwenci IWOPR mogą uzyskać Certyfikat ILS Instructor)

 

 

Szkolenie z zakresu ratownictwa na wodach szybkopłynących i powodziowych

wietrznice logWietrznice „A” 25 – 27 września 2020 roku - organizator nie przyjmuje już zgłoszeń na szkolenie ze względu na brak miejsc.

- Wietrznice "A" i „B” 18 – 20 września 2020 roku

na terenie obiektu „Wietrznice” w Zabrzeżu nad Dunajcem

 

 

 

jet ski logSzkolenie ILS Jet Ski Operator w terminie w 2 – 4 października 2020 roku (ew. dodatkowe 9-11 października) w Dźwirzynie k. Kołobrzegu. Możliwość szkolenia na własnym sprzęcie.

 

 

Szczegółowe informacje oraz wzory kart kwalifikacyjnych na poszczególne szkolenia zostaną zamieszczone w najbliższym tygodniu.

Przypominamy również o szkoleniach na stopnie Ratownika Wodnego Pływalni, Śródlądowego i Morskiego realizowanych przez jednostki wojewódzkie WOPR oraz o stażach jakie przed przystąpieniem do tych szkoleń należy odbyć. Komisja Ratownictwa Podwodnego WOPR zaprasza na szkolenia akredytowane przez ILS i CMAS

Wszystkim chętnym życzymy zadowolenia ze szkoleń i powodzenia na egzaminach.

 

 

 

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 6 z 120

FB LINK 4INSTA LINK 2

ZMIEŃ JĘZYK

uk-flag gm-flag fr-flag

 

 

KARTA IDENTYFIKACYJNA

 CZŁONKA WOPR

karta identyfikacyjna czonka wopr 2

 

GESTUM BROKER  LOGO  ubezpieczenie  żółte

 

niw logo  

logo Programu PROO

 

REGATTA PARTNEREM logo

 

 

pływam bez promili logo

  

 

 

 

plakat

 

 

logo wypoczynek3