KOMUNIKATY
ZIMOWE MISTRZOSTWA POLSKI W RATOWNICTWIE WODNYM
czwartek, 08 grudnia 2022 12:12

XIII ZIMOWE LOGSJak co roku w grudniu, tym razem w Szczecinie na 50-metrowej pływalni Floating Area, zostaną rozegrane kolejne, już XIII Zimowe Mistrzostwa Polski w Ratownictwie Wodnym. Organizatorzy: Urząd Miasta Szczecin, Młodzieżowy Klub Sportowy CKS – SMS Szczecin oraz Komisja ds. Sportu WOPR zapraszają w dniach 17-18 grudnia 2022 do udziału i sportowej rywalizacji o medale i tytuły mistrzowskie.
Dwanaście konkurencji basenowych rozgrywanych zostanie zgodnie z Regulaminem ILS, a przestrzegania zasad nadzorować będzie 20 sędziów klasy krajowej i międzynarodowej. Zawodnicy wystartują w kategoriach młodzik, junior młodszy, junior oraz open. Informacje z przebiegu XIII Zimowych Mistrzostw Polski w Ratownictwie Wodnym będą na bieżąco przekazywane na naszych mediach społecznościowych (Facebook, Instagram). Będzie na co popatrzeć, bo w najwyższych kategoriach wystartują aktualni Wicemistrzowie Świata i Mistrzowie Europy.

 
LIFESAVING DLA DZIECIAKÓW – Z PRZYTUPEM
wtorek, 22 listopada 2022 08:53

mmm skierniewice

Wychodząc naprzeciw sygnałom i prośbom dzieci i rodziców, w dniu 3 grudnia 2022 roku na pływalni w Skierniewicach zostaną zorganizowane zawody w formule Mistrzostw Polski Młodzików Młodszych w Sportowym Ratownictwie Wodnym. Zawody wspiera Marszałek Województwa Łódzkiego oraz Prezydent Miasta Skierniewice.
Konkurencje są oczywiście odpowiednio dobrane dla 9, 10 i 11-latków w zakresie dystansu, i możliwości technicznych naszych najmłodszych.
Profesjonalna organizacja, obsługa elektroniczna, sprzęt i obsługa sędziowska zgodne z wymogami ILS nadają odpowiednią rangę zawodom i pozwalają dzieciom przeżyć to co przeżywają ich starsi koledzy na mistrzostwach Polski, Europy, Świata.
Sportowe ratownictwo wodne jako jedna z form profilaktyki zapobiegania utonięciom wpisuje się w główny cel WOPR – zmniejszenia liczby utonięć. Poprzez propagowanie współzawodnictwa ratowników wodnych, przez zachęcanie od najmłodszych lat do kontaktu z wodą – tu kontaktu sportowego – zmniejszamy wydatnie liczbę osób nieradzących sobie w wodzie, a podnosimy liczbę tych co będą potrafić pomóc tonącemu.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 7 z 201

FB LINK 4INSTA LINK 2

ZMIEŃ JĘZYK

uk-flag gm-flag fr-flag

 

 

KARTA IDENTYFIKACYJNA

 CZŁONKA WOPR

karta identyfikacyjna czonka wopr 2

 

  

logo orlen

  

niw logo

 

logo Programu PROO

 

cmc logs

 

COLO KK

  

Niedzica log 

pływam bez promili logo

   

 

ONZ BT

 

plakat

 

 

logo wypoczynek3