KOMUNIKATY
WOPR JEST EKO NIE TYLKO NA WODZIE – RECYCLING SIĘ OPŁACA
czwartek, 17 sierpnia 2023 13:42

wopr eco logsTym razem WOPR zaprasza swoje jednostki, a także inne organizacje, do wzięcia udziału w działaniach na rzecz ochrony środowiska. Program eko-PROFIT – REcycling to się opłaca pozwala nie tylko zadbać o naszą planetę, podnieść świadomość ekologiczną społeczności lokalnej, ale również umożliwia pozyskanie środków na działalność statutową jednostek. REMONDIS – bo tej firmy WOPR jest partnerem w tych działaniach - w ramach programu zbiera elektroodpady, czyli urządzenia, które zasilane były prądem, także bateriami (RTV, AGD, IT, baterie, akumulatory …). W zamian za zebranie pralki, lodówki czy kuchenki mikrofalowej jednostki otrzymają środki finansowe oraz mogą wziąć udział w programie ZBIERAJ Z REMONDIS gdzie zebrane punkty można wymieniać na nagrody rzeczowe lub bony. Szczegóły i zapisy do programu na stronach REMONDIS.

 

 
PIJ z UMIAREM TO SIĘ RYMUJE
środa, 16 sierpnia 2023 15:26

pij z umiarem logs 1Kompania Piwowarska od początku wakacji po raz kolejny apeluje do odpowiedzialnego spożywania alkoholu Tym razem dwie postaci: znany raper PIH, który wcielił się w postać imprezowicza PIJA i wspaniały aktor Andrzej Grabowski w roli UMIARA – pełnego klasy i rozsądku, bawiącego się z głową - prowadzą dialog w kwestii odpowiedzialnego spożywania alkoholu. WOPR jako federacja, której celem jest zmniejszenie liczby utonięć, na co dzień styka się z nieodpowiedzialnym spożywaniem napojów alkoholowych, których efektem są nasze działania ratownicze i poszukiwawcze. Każda mądra akcja, która ma na celu uświadomienie, jakim skutkiem może być nadużywanie i nieodpowiedzialne spożywanie alkoholu znajduje poparcie u naszych członków, dlatego WOPR objął patronatem kampanię autorstwa agencji V&P. Zapraszamy do obejrzenia podcastu (tutaj)
Podobnie jak poprzedniej kampanii wszyscy zainteresowani akcją mają okazję współtworzyć tekst do utworu Pij feat. Umiar – to się rymuje. Swoje propozycje z użyciem frazy „picie z umiarem” można zamieszczać na kanałach social media Kompanii Piwowarskiej: Instagramie i Facebooku. Dodatkowo zaangażowani uczestnicy mają szansę wygrać ciekawe nagrody.
Akcja zakończy się we wrześniu premierą teledysku do Pij feat. Umiar – to się rymuje w wykonaniu PIHa i Andrzeja Grabowskiego.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 225

FB LINK 4INSTA LINK 2

ZMIEŃ JĘZYK

uk-flag gm-flag fr-flag

 

 

KARTA IDENTYFIKACYJNA

 CZŁONKA WOPR

karta identyfikacyjna czonka wopr 2

 

  

logo orlen

  

niw logo

 

logo Programu PROO

 

cmc logs

 

COLO KK

  

Niedzica log  

variopool 2

 

pływam bez promili logo

   

 

ONZ BT

 

plakat

 

 

logo wypoczynek3