KOMUNIKATY
INSTRUKTORZY WOPR NA ROK 2020
czwartek, 09 stycznia 2020 00:00

iw wzórW zakładce Edukacja został opublikowany wykaz 143 Instruktorów WOPR uprawnionych do prowadzenia szkoleń i egzaminowania na stopnie WOPR oraz stopnie International Life Saving Federation (ILS). Z uwagi na fakt, że szkolenia prowadzone są przez jednostki WOPR będące podmiotami uprawnionymi do wykonywania ratownictwa wodnego zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych z dnia 12 czerwca 2012 roku w sprawie szkoleń w ratownictwie wodnym przypominamy, że szkolenie to – aby absolwent mógł otrzymać Certyfikat ILS lub rozpocząć edukację w kierunku Instruktora Centralnych Szkoleń Specjalistycznych WOPR – musi spełniać warunki, o jakich informują zasady umieszczone na końcu Wykazu.

 

Jednocześnie przypominamy, że każdy Instruktor WOPR posiadający przygotowanie pedagogiczne jest uprawniony zarówno do szkoleń na stopnie WOPR i ILS jak i prowadzenia szkoleń ratowników wodnych w rozumieniu ww. Rozporządzenia.

 

 
50 LAT WOPR NA ZIEMI ŚWIĘTOKRZYSKIEJ
środa, 08 stycznia 2020 10:08

2020.01.08 WOPR w Kielcach 1

W dniu 14 grudnia 2019 roku w Zamku Królewskim w Sandomierzu świętokrzyscy ratownicy oraz zaproszeni goście uroczyście obchodzili jubileusz 50-lecia WOPR na ziemi świętokrzyskiej. Obchody poprzedziła odprawiona w kościele pod wezwaniem Św. Jakuba Apostoła msza święta w intencji ratowników wodnych.
Podczas jubileuszu wręczono odznaczenia i medale WOPR, pamiątkowe statuetki, podziękowania za wieloletnią pracę oraz odczytano listy gratulacyjne.
W części artystycznej wystąpił Zespół Tańca Ludowego Sędomir działający przy Szkole Podstawowej Nr 3 w Sandomierzu, a także, na zaproszenie Radnej Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego Pani Agnieszki Buras, uroczystość uświetnił przepiękny koncert pianisty Maksyma Rzemińskiego, laureata I nagrody „Człowiek roku” w kategorii kultura zarówno w Kielcach jak i w województwie świętokrzyskim.

WOPR w Kielcach życzymy powodzenia na dalsze co najmniej 50 lat, a świętokrzyskim WOPR-owcom zadowolenia z realizacji zadań.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 113

FB LINK 4INSTA LINK 2

ZMIEŃ JĘZYK

uk-flag gm-flag fr-flag

 

 

KARTA IDENTYFIKACYJNA

 CZŁONKA WOPR

karta identyfikacyjna czonka wopr 2

 

GESTUM BROKER  LOGO  ubezpieczenie  żółte

 

  

REGATTA PARTNEREM logo

 

 

pływam bez promili logo

  

 

 

 

plakat

 

 

logo wypoczynek3