KOMUNIKATY
SKĘPE 2023 – JUŻ PO RAZ DRUGI
piątek, 10 marca 2023 09:01

Rok minął od sukcesu jaki odniosły I Otwarte Mistrzostwa Ratowników Wodnych w KPP. Świetne trasy, niespodziewane zdarzenia, wymagające jury i co najważniejsze wspaniała przyjazna atmosfera. W ślad „za ciosem” Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe Województwa Kujawsko-Pomorskiego wraz z Lipnowskim WOPR organizują o dzień wcześniej niż rok temu, bo w dniach 19 - 21 maja 2023 roku II Otwarte Mistrzostwa Polski Ratowników Wodnych w Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy. To samo miejsce, te same klimaty, ale większe wymagania i coraz lepsze przygotowanie zawodników. Panel naukowy, wymiana doświadczeń i wspólne ognisko. Spieszmy się szkolić. Zgłoszenia już ruszyły (TUTAJ)

 

otwarte mp w kpp

 

 

 
ILS REFEREE CLASS „B” – SZKOLENIE SĘDZIÓW JAKICH NIGDZIE NIE MA
środa, 08 marca 2023 08:50

ilse referee sercW dniach 16-18 marca 2023 roku w ramach zawodów Grand Prix Polski w Ratownictwie Wodnym w Warszawie zostanie zorganizowany międzynarodowy kurs sędziów zawodów basenowych – ILS International Referee Pool & SERC - poziom „B”. Szkolenie będzie prowadzone przez instruktorów - sędziów międzynarodowych klasy A i B – członków Sport Commission ILSE. Będzie to również wstępna kwalifikacja sędziów na Mistrzostwa Europy Juniorów w Ratownictwie wodnym – Polska 2023, jakie odbędą się w II połowie sierpnia w Gorzowie Wielkopolskim i Międzyzdrojach.
Kandydaci do szkolenia (wykłady, praktyka i egzamin ILS) proszeni są o zgłaszanie się na formularzu (TUTAJ). Dodatkowe informacje można uzyskać u organizatora pod nr telefonu: 798 006 651 lub za pośrednictwem FaceBook. Szkolenie prowadzone jest w języku angielskim.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 201

FB LINK 4INSTA LINK 2

ZMIEŃ JĘZYK

uk-flag gm-flag fr-flag

 

 

KARTA IDENTYFIKACYJNA

 CZŁONKA WOPR

karta identyfikacyjna czonka wopr 2

 

  

logo orlen

  

niw logo

 

logo Programu PROO

 

cmc logs

 

COLO KK

  

Niedzica log 

pływam bez promili logo

   

 

ONZ BT

 

plakat

 

 

logo wypoczynek3