KOMUNIKATY
DOPÓKI ZDRÓW BĘDĘ I SIŁ MI WYSTARCZY …
czwartek, 29 czerwca 2023 07:39

wopr logs 29062023W dniu dzisiejszym obchodzimy Dzień Ratownika Wodnego. Święto ustanowienie w roku 1927 przez Komisję Ratownictwa Polskiego Związku Pływackiego. Jest to święto wszystkich ratowników wodnych. WOPR-owców oraz ratowników wodnych innych organizacji. Wszystkim Wam, całej Braci Ratowniczej, a także naszym sympatykom, w imieniu władz Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego życzę sukcesów w naszej niełatwej służbie, spokoju, udanych akcji i wytrwałości w myśl słów naszego ślubowania: dopóki zdrów będę i sił mi wystarczy …

 

                                                                                         Prezes WOPR

 

 
NAJLEPSI WALCZYLI W POZNANIU
wtorek, 27 czerwca 2023 08:28

manekiny logs243 zawodników z 22 klubów z całej Polski stanęło w szranki w dniach 23-24 czerwca na 56. Letnich Mistrzostwach Polski w Ratownictwie Wodnym w konkurencjach basenowych rozegranych na Termach Maltańskich w Poznaniu. Prócz rywalizacji indywidualnej i klubowej zawody były kwalifikacją do Reprezentacji Polski na Mistrzostwa Europy Juniorów, które w sierpniu odbędą się w Gorzowie Wielkopolski oraz Międzyzdrojach oraz na Mistrzostwa Europy w kategorii Open, które we wrześniu organizuje Belgia.
W klasyfikacji generalnej po rozegraniu 23 konkurencji najwszechstronniejszymi zawodnikami zostali:
Diana Emerling (MUKS WOPR Kędzierzyn Koźle) i Jakub Serwa (CKS Szczecin) wśród młodzików Gabriela Karkocha (Śląskie WOPR) i Tobiasz Staszkiewicz (CKS Szczecin) w kategorii junior młodszy Natalia Pasek (Śląskie WOPR) i Dominik Kosowski (CKS Szczecin) a w kategorii open Natalia Pasek (Śląskie WOPR) i Michał Poprawa (MUKS WOPR Kędzierzyn Koźle). Najlepszą drużyną został CKS Szczecin przed MUKS WOPR Kędzierzyn Koźle i Śląskim WOPR.
Wielkie brawa dla zawodników oraz wszystkich uczestników, Trenerów, Obsługi, Partnerów, Organizatorów i publiczności.
Wszystkie wyniki można znaleźć na Life Timing.

 
<< pierwsza < poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 następna > ostatnia >>

Strona 14 z 224

FB LINK 4INSTA LINK 2

ZMIEŃ JĘZYK

uk-flag gm-flag fr-flag

 

 

KARTA IDENTYFIKACYJNA

 CZŁONKA WOPR

karta identyfikacyjna czonka wopr 2

 

  

logo orlen

  

niw logo

 

logo Programu PROO

 

cmc logs

 

COLO KK

  

Niedzica log  

variopool 2

 

pływam bez promili logo

   

 

ONZ BT

 

plakat

 

 

logo wypoczynek3