KOMUNIKATY
CERTYFIKACJA ILS DLA SZKOLEŃ WOPR K9
piątek, 16 czerwca 2023 15:41

k9 logosMiło jest poinformować, że prace Komisji WOPR K9 w zakresie certyfikacji szkoleń zespołów Pies - Ratownik uwieńczone zostały sukcesem. Centralne Szkolenie Specjalistyczne WOPR z zakresu szkolenia psów ratowniczych uzyskało certyfikacje International Life Saving Federation. Każdy certyfikat WOPR: Pies Ratowniczy ILS K9 oraz Instruktor ILS K9 może występować do ILS o wydanie certyfikatu międzynarodowego.
Należy przypomnieć, że szkolenia psów w WOPR mają cztery główne poziomy - piąty jest dla seniora) Najwyższy poziom obejmuje również zakres szkolenia psów ratowniczych wraz z przewodnikiem wg. rozporządzenia MSWiA. Przy czym zakres szkolenia ILS K9 zawiera większe wymagania niż program państwowy. Zresztą jak większość szkoleń WOPR.
Zapraszamy do zapoznania się z programami szkoleń, wymogów i zasad egzaminowania (tutaj)

 

 
SĘDZIOWIE – MISTRZOSTWA EUROPY JUNIORÓW „EYLC POLAND 2023”
czwartek, 08 czerwca 2023 10:07

referees logsRuszyły zgłoszenia dla sędziów na Mistrzostwa Europy Juniorów w Ratownictwie Wodnym jakie odbędą się w dniach 20 – 26 sierpnia w Gorzowie Wielkopolskim i Międzyzdrojach. Więcej informacji na stronie https://eylc2023.pl. Harmonogram konkurencji w plikach poniżej, sędziowie proszeni są o zgłaszanie się przez aplikację „Referee EYLC 2023”

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 następna > ostatnia >>

Strona 15 z 224

FB LINK 4INSTA LINK 2

ZMIEŃ JĘZYK

uk-flag gm-flag fr-flag

 

 

KARTA IDENTYFIKACYJNA

 CZŁONKA WOPR

karta identyfikacyjna czonka wopr 2

 

  

logo orlen

  

niw logo

 

logo Programu PROO

 

cmc logs

 

COLO KK

  

Niedzica log  

variopool 2

 

pływam bez promili logo

   

 

ONZ BT

 

plakat

 

 

logo wypoczynek3