KOMUNIKATY
CSS WOPR RATOWNICTWO NA SPŁYWACH KAJAKOWYCH
wtorek, 24 października 2023 08:40

kajaki 10 2023 logsW dniach 21-22 października 2023 roku w Stanicy WOPR w Turawie (województwo opolskie) odbyło się akredytowane Centralne Szkolenie Specjalistyczne WOPR z zakresu ratownictwa wodnego na spływach kajakowych. Nie przeszkadzała październikowa aura i jakby nie było chłodna woda, aby piętnaścioro uczestników z całej Polski pod okiem mazowieckiej kadry szkoleniowej przez dwa dni zdobywało wiedzę i umiejętności się jak skutecznie zabezpieczać i ratować osoby, które wypadły z kajaka lub się z nim wywróciły. W szkoleniu uczestniczył również asystent, którzy rozpoczął zdobywanie kwalifikacji w tej dziedzinie. Na wiosnę w Turawie odbędzie się kolejne szkolenie z tego zakresu, na które już dzisiaj organizatorzy zapraszają.

 

 
ZJAZD WOJEWÓDZKI W ŁÓDZKIEM
poniedziałek, 23 października 2023 12:04

p.sokal logsW dniu 22 października 2023 roku w malowniczym obiekcie Superfala nad zbiornikiem wodnym Jeziorsko odbyło się V Walne Zebranie Sprawozdawczo - Wyborcze WOPR Województwa Łódzkiego, w którym udział wzięli przedstawiciele wszystkich dziesięciu jednostek WOPR z województwa. Takie spotkania są okazją do podsumowań działań, sprawozdań władz i wyróżnień najbardziej zasłużonych i wkładających w działania WOPR pracę i serce. Na wniosek WOPR Województwa Łódzkiego zostały wręczone medale i odznaczenia WOPR.
Ustępujące władze otrzymały od delegatów absolutorium i zebranie dokonało wyboru nowych, na kolejną kadencję oraz delegatów na Zjazd Krajowy WOPR. Najwyższa władza jednostki wojewódzkiej powierzyła ponownie funkcję prezesa Kol. Patrykowi Sokalowi, a po ukonstytuowaniu się zarządu funkcję wiceprezesów pełnić będą Kol. Damian Błaszczyk, Janusz Ciechanowski i Piotr Kucharski.

Gratulujemy.

 
<< pierwsza < poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 następna > ostatnia >>

Strona 20 z 245

FB LINK 4INSTA LINK 2

ZMIEŃ JĘZYK

uk-flag gm-flag fr-flag

 

 

KARTA IDENTYFIKACYJNA

 CZŁONKA WOPR

karta identyfikacyjna czonka wopr 2

 

  

logo orlen

  

niw logo

 

logo Programu PROO

 

cmc logs

 

COLO KK

  

Niedzica log  

variopool 2

 

pływam bez promili logo

   

 

ONZ BT

 

plakat

 

 

logo wypoczynek3