KOMUNIKATY
PAMIĘCI PROTEO
wtorek, 28 lutego 2023 09:06

psia łapka odciskW nocy z 5 na 6 lutego wielkie trzęsienie ziemi nawiedziło południowo-wschodnią Turcję i północno-zachodnią Syrię. Zginęły dziesiątki tysięcy osób, setki tysięcy straciło domy. Wielka tragedia. Z pomocą ruszył cały świat, a szczególnie ratownicy i niezastąpione psy do poszukiwań ludzi w gruzowiskach. Są lepsze niż jakakolwiek aparatura. Jednym z nich był PROTEO z Meksyku. Uratował dwie osoby. Do domu jednak nie wrócił. Oddał najwyższą cenę, zginął podczas pracy.
Czy to psy gruzowiskowe, lawinowe czy wodne. Czy to psy tropiące, terapeutyczne czy będące przewodnikami - dają całą psią dusze w to co robią. Pamiętajmy o tym.

 

Komisja WOPR K9

 

 

PROTEO

 

 
WOPR-OWSKIE NARCIARSTWO 2023 – C.D.
poniedziałek, 30 stycznia 2023 15:45

narciar alpej logsSkrystalizowała się propozycja wspólnego „zjazdowania”. Przewodniczący Komisji szkoleniowej, Instruktor Wykładowca WOPR Tomasz Białkowski po rozpoznaniu terenu proponuje: 
Krynica Słotwiny http://gorskaprzystan.com.pl od piątku 3 marca do niedzieli 5 marca rano (śniadanie + obiadokolacja) 170 zł x 2/osoba, ubezpieczenie 30 zł, startowe 30 zł od osoby co daje razem 400,00 PLN. Do tego dochodzą dwa karnety po 100 PLN (całodzienne) a jazda odbywa się na www.slotwiny.pl
Informacje szczegółowe na bieżąco, a zgłoszenia do Tomasza (  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  ) 
do 12 lutego.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 201

FB LINK 4INSTA LINK 2

ZMIEŃ JĘZYK

uk-flag gm-flag fr-flag

 

 

KARTA IDENTYFIKACYJNA

 CZŁONKA WOPR

karta identyfikacyjna czonka wopr 2

 

  

logo orlen

  

niw logo

 

logo Programu PROO

 

cmc logs

 

COLO KK

  

Niedzica log 

pływam bez promili logo

   

 

ONZ BT

 

plakat

 

 

logo wypoczynek3