KOMUNIKATY
APEL ŚWIATOWEJ ORGANIZACJI ZDROWIA
środa, 03 listopada 2021 08:37

 

3pehEuropejskie Biuro Światowej Organizacja Zdrowia (WHO Europe) wyprodukowało kolejny film edukacyjny związany z przyjętą na 75 Sesji ZO ONZ Rezolucją w sprawie zapobiegania utonięciom. WHO nawiązuje do apelu ONZ skierowanego do tej organizacji oraz państw członkowskich, zachęcającego do opracowania programów zapobiegania utonięciom zgodnie z zalecanymi WHO. W Wodnym Ochotniczym Pogotowiu Ratunkowym, zgodnie z zobowiązaniem z września tego roku, popierając apel jaki wystosował Prezydent ILS Graham Ford AM działa „Zespół 2507”, który w rozszerzonym składzie podejmuje działania na rzecz stworzenia przedmiotowego programu. Chętnych zapraszamy do współpracy, a wszystkich do śledzenia działań WOPR na Facebooku. obejrzenia filmu i odwiedzenia strony internetowej Światowej Organizacji Zdrowia.


 
NIEPODLEGŁA „DO HYMNU”
środa, 27 października 2021 08:51

HYMN PARTYJak co roku Biuro Programu Niepodległa skierowało do Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego list informujący o kontynuacji akcji „Niepodległa do hymnu”. Dla uczczenie Święta Niepodległości w dniu 11 listopada w samo południe Biuro Programu rekomenduje włączenie się jednostek WOPR poprzez wsparcie lokalnych inicjatyw w tym zakresie.
W wypadku chęci wzięcia przez jednostki WOPR udziału w tej akcji, prosimy o zapoznanie się z informacjami Biura Programu Niepodległa, oraz bezpośredniego kontaktu na adres hymn@niepodległa.gov.pl i zapoznanie się z zasadami udziału. WOPR stoi na stanowisku wspierania idei patriotycznych lecz jednocześnie prosi kierownictwa jednostek WOPR o własną, lokalną ocenę przygotowań i przebiegu akcji aby zarówno powaga Święta Niepodległości jak i Mazurka Dąbrowskiego nie zostały naruszone.

 

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 5 z 150

FB LINK 4INSTA LINK 2

ZMIEŃ JĘZYK

uk-flag gm-flag fr-flag

 

 

KARTA IDENTYFIKACYJNA

 CZŁONKA WOPR

karta identyfikacyjna czonka wopr 2

 

 niw logo  

logo Programu PROO

 

na słupek niedzica 

pływam bez promili logo

   

 

ONZ BT

 

plakat

 

 

logo wypoczynek3